Tak tylko marudzę
#1
Na wstepie przepraszam, że zaczynam naszą wspólną przygodę od mówienia, że coś mi się nie poodba i takie tam...

Chciałabym tylko powiedzieć, że warto zastanowić się nad dodaniem do twórczości lit. podkategorii thriller i kryminał. Sama miałam przed chwilą problem z umieszczeniem czegoś swojego, bo nie był to horror, akcji tam mało, no i psychologizmu też za mało na dział psychologiczne.

Może ktoś mial podobny problem.
Odpowiedz
#2
Jeżeli było dość krótkie mogłaś otagować i wrzucić do miniatur :p
Odpowiedz
#3
Tak się składa, że były poddziały takie jak Thriller, Kryminał i Przygodowe. Jednak było zbyt mało utworów i poddziały usunięto sprowadzając wszystko do jednego działu, czyli Akcja.

http://www.inkaustus.pl/forumdisplay.php?fid=20
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#4
Nie przejmuj się. Mój pierwszy albo drugi post to było narzekadełko i mnie nie zbanowali forever Wink

Co do gatunkowości, na razie trzeba się męczyć, ale planowana jest mała apokalipsa rewolucyjna. Nie prędko, ale Smile
Odpowiedz
#5
Zapewne jak będziemy się rozdrabniać na poddziały i podziały poddziałów, to część z nich będzie pusta, albo niektórzy zniechęcą się do wrzucania tekstów, bo będą musieli szukać swojego działu. Wink Wiesz. Ja ostatnio wrzuciłam mały erotyk i też miałam problem z jego umieszczeniem. Ale w tytule wpisałąm 18+, erotyk i wszystko gra. Zawsze możesz umieścić mały wstęp nad tekstem, w którym wyjaśniasz klimat itp. Wink Po za tym, tu zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże. Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości