Szybka odpowiedź - błąd
#1
Witam. Chciałbym zgłosić zauważony błąd. Mianowicie, np w dziale "Przedstaw się" po wpisaniu treści wiadomości do pola w "szybkiej odpowiedzi" i kliknięciu "dodaj odpowiedź" wyskakuje okienko z informacją, że wiadomość musi zawierać tekst. Jedyną drogą na odpowiedzenie jest wysłanie wiadomości normalną formą, po kliknięciu na odpowiedz. Powiem szczerze, że to trochę niewygodne, bo zawsze korzystałem z szybkich odpowiedzi.

To tyle.

Pozdrawiam Smile.
Bujaj w obłokach, bo tylko w ten sposób możesz wznieść się na wyżyny swoich możliwości.
...warto pamiętać.



Odpowiedz
#2
Cały czas wyskakuje? Mi się to nigdy nie zdarzyło, a również korzystam z szybkiej odpowiedzi. Również w tamtym dziale.
Może coś nie gra z twoim komputerem, albo z przeglądarką? Albo piszesz za krótkie wiadomości, chociaż wtedy jest inny komunikat...
Odpowiedz
#3
Z moim kompem wszystko w porządku, z przeglądarką również (Chrome, obecnie 18). Na innych forach szybka odpowiedź działa prawidłowo. Za krótkich nie piszę, bo nawet przy długich tekstach taka wiadomość się pojawia. (nawet teraz, tę wiadomość próbowałem na szybkiej odpowiedzi wysłać... to samo).
Bujaj w obłokach, bo tylko w ten sposób możesz wznieść się na wyżyny swoich możliwości.
...warto pamiętać.



Odpowiedz
#4
Huh... No to jakoś dziwnie. Ja nawet teraz pisze na szybkiej odpowiedzi. Przed chwilą tak samo wysłałam post w wymienionym przez ciebie dziale.
A masz inne przeglądarki? Warto by spróbować jakąś inną.. Ja np używam Mozillę Firefox. Fora działają prawidłowo, za to za nic nie chce kontaktować z onetem.
Odpowiedz
#5
Wiem, też mam ten problem. Musisz dawać normalną odpowiedź i tyle Wink Zguba nie wiem, o co chodzi, bo jesteś drugą osobą, która tak ma. Też mam chroma, ale Zguba np też
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#6
A czy ten problem pojawia się tylko w dziale "Przedstaw się" czy również w innych?
Moją odpowiedź pisałem za pomocą szybkiej odpowiedzi i jak widać, zadziałało.
Może jakieś dodatki w przeglądarce są zainstalowane, które blokują możliwość pisania szybką odpowiedzią?
Odpowiedz
#7
W każdym dziale, sprawdziłem. Jedynym dodatkiem jest AdBlock...
Bujaj w obłokach, bo tylko w ten sposób możesz wznieść się na wyżyny swoich możliwości.
...warto pamiętać.



Odpowiedz
#8
Ja dzisiaj zainstalowałem adblocka i póki co wszystko mi działa, więc podejrzewam, że to nie w tym problem.
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, może Zguba będzie miał jakiś pomysł.
Odpowiedz
#9
Hm, nom, dziwne... Spróbuj zainstalować inną przeglądarkę i sprawdź czy problem dalej się pojawi - jeśli nie, to zapewne coś nie tak z Chrome. Obejściem tego problemu jest używanie opcji Odpowiedz.

Ewentualnie może to być problem z pluginem szybkiej odpowiedzi - aczkolwiek jesteście jedynymi userami, którzy zgłaszali ten problem.

Hanielu, a Ty której wersji Chrome'a używasz? I jaki system operacyjny? n
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#10
Vista aktualna i chrome też aktualny. Pisałem ze Zgubą to twierdził, że coś z JS może być nie tak, po formacie powiem, czy działa normalnie
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości