Szkice :-)
#1
Jako że jakimś tekstem pewnie nieprędko się podzielę, wrzucam parę szkiców mojego autorstwa Wink
Ogólnie to nie robię obrazów, raczej tylko sobie szkicuję, a od czasu do czasu sobie pokoloruję.
Nazywam to concept art, żeby nie było że kolorować nie potrafię ;p

[Obrazek: 1introductionp.jpg][Obrazek: rastero.jpg][Obrazek: 85535298.jpg]
[Obrazek: skans094.jpg][Obrazek: skans095.jpg][Obrazek: 2lovef.jpg]
Odpowiedz
#2
Smile Janosik z Maryną może, inne przerysowane, już jako rysunki niedokończone, ale kiedy mówisz szkice no niech będą szkice.
Rozumiem, bajka fantastyka horror. Wink Na potrzeby.
No mogą być.
Ja oceniam na trójkę. Pozdrawiam.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#3
bardzo podoba mi się pierwsza praca. Jest w niej pełno magi i tajemnic. Postać kobiety swym wyglądam sposobem przedstawienia włosów może przywodzić wiele skojarzeń - wszystko oczywiście pozytywnie Smile
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#4
Bardzo przyjemne szkice. Podoba mi się się szczególnie pierwszy, a przedostatni niezły. Fajnie, że widać w nich emocje, i można je odebrać. Też taka trójeczka. Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#5
dzięki.
Pierwszy szkic to była mordęga, oczywiście po skanie musiałam włożyć 3x tyle pracy by wyglądał ok. To akurat ilustracja miała być do opowiadania dla znajomej. Ta laska to demon, więc wszelkie złe skojarzenia byłyby lepszeTongue

A w ogóle, to ten przedostatni rysunek (a właściwie dwa) to Gnijąca Panna Młoda i jakaś panna młoda z teledysku, ale teraz nie przypominam sobie jakiego. Więc można to fan artami nazwać Tongue

Ostatnio mi parę osób zarzucało całkowity brak romantyczności, więc ćwiczę rysunki z emocjami, tym bardziej mi miło za taki komentarz Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości