Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szaleństwo (śmiertelna wyliczanka przenoszona niedrogą)
#1
społeczeństwo,
jak ze śmiercią narzeczeństwo,
cierpienie,
jak nieskończone potępienie,
odkupienie,
jak nieosiągalne wybielenie,
spaczenie,
jak nieuleczalne zakażenie,
znieczulenie,
jak jedyne leczenie,
samobójstwo,
jak usprawiedliwione okrucieństwo,
marzenie,
jak piękne złudzenie,
zabijanie,
jak boskie tchnienie,
myślenie,
jak w otchłań opadanie,
marnowanie,
jak to głupie wierszowanie,
szaleństwo,
jak prawdziwe błogosławieństwo
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#2
hmmm... taka sobie wyliczanka, szach i mat, temat i odpowiedź, w sumie ok, ale odrobinę za mało poetyckie. Spodobało mi się szaleństwo - jak prawdziwe błogosławieństwo...


Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Cytat:zabijanie,
jak boskie tchnienie,
myślenie,
jak w otchłań opadanie

Cytat:samobójstwo,
jak usprawiedliwione okrucieństwo,

Te rymy mi się nie zgrały, Tajm.

Ja w sumie nie wiem, co powiedzieć. Niby poprawne, niby o czymś mówi, może nawet daje do myślenia [ w niektórych momentach ], ale jak powiedział Szach, wyliczanka. Ja z każdego bym zrobiła zwrotkę, poświęciła temu troszkę więcej "miejsca"

Cytat:spaczenie,
jak nieuleczalne zakażenie,

Pozwolisz, że odbiorę to bardzo personalnie? Zajebiste! xD Mrrr, po prostu... Jak dla mnie.

Cytat:szaleństwo,
jak prawdziwe błogosławieństwo

Zgodzę się z przedmówcą - dobre ;]
Odpowiedz
#4
Hmm... podoba mi się nawet, ale szaleństwo chyba nie jest błogosławieństwem ;p Chociaż to tylko moja własna opinia Smile


Pozdrawiam,
Sol
Jestem użytkownikiem Forum Literackiego. Interpretuję, jak czuję. Proszę o rzeczową i konstruktywną krytykę.
Odpowiedz
#5
Szachu, zgadzam się, mało wnosi;] Napisałem go mając z 15, 16 lat. Był to mój drugi wiersz. Potem było już tylko gorzej;] Tak off topic oglądałem ostatnio świetny film o szachach "revolver" ;] polecam;]
Duś, nie poświeciłem zwrotki, gdyż czasem pisze jak najbardziej minimalistycznie. Jak mówił szach trudno to nazwać poezją. To poezja robota, który potrafi tylko wypluwać fakty;] Cieszę się że Ci się spodobał fragment;] Tak te które pokazałąs nie współgrają;] Ale musiały tu być;]
Sol, dla niektórych jesSmile

Bardzo dziękuje za komentarze i pozdrawiam SzmatCzasu
jestem nikim i niczym
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości