Surrealizm i inne:)
#1
WitamSmile

Proponuje założenie działu surrealizm, dla poezji jak i dla prozySmile żeby ktoś wchodził na ten dział na własną odpowiedzialnośćSmile Nie tylko o sobie tu mówię, jako bywalcuSmile Jest wielu pisarzy, którzy tworzą właśnie w ten sposób a czytanie ich to istna gimnastyka:0 Choćby mój ulubiony TajgerSmile

Mini miniatury literackieSmile Nie mój pomysł tylko DusiSmile Są czasem myśli, które są za długie na złotą myśl, za krótkie na miniaturySmile Również takie jedno zdaniowe, lub dwu zdaniowe miniaturki, mogą być inspirującym kawałkiem tortu dla każdego pisarzaSmile

Zlot inkaustusowy? Ja pewnie bym nie przyjechał bo tchórz jestemSmile Ale fajnie by było się poznać. Zawsze z tego jakieś dzieci mogą być.

Pozdrawiam Tajm
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#2
Mini miniatury? Było kiedyś coś takiego - jestem na nie, dział jest dla mnie nieco bezsensowny, a można go mimo wszystko umieścić w Miniaturach literackich. Co do surrealizmu... Nie wystarczą działy Science-fiction, Obyczajowe/Psychologiczna i Miniatury literackie? Pod te trzy działy podpiąć można z powodzeniem surrealizm... Dlatego po raz kolejny jestem na nie.
Co do zlotu to się czasem o tym gadało, ale nic się ugadać nie dało Smile Jeśli masz jakiś konkretny pomysł gdzie, jak i kiedy to zapodawaj Smile
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#3
W sumie nic nowego nie wymyśliłem Smile Można wywalić do kosza;] Chociaż dla mnie, surrealizm to trochę inna klasa;] Ze spotkaniem, tylko rzucam hasło;] Nie jestem zbyt przedsiębiorczy i towarzyski;] Ale spotkanie was, tak dziwacznie rożnych a jednak czymś połączonych, z mojej strony kosmity, było by ciekawym przeżyciem;]
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#4
A najlepiej pojaw się tam jeszcze, żeby wszyscy się poznali, żeby tych dzieci więcej było Tongue
Odpowiedz
#5
Co do surrealizmu - jeśli mogę wypowiedzieć się zupełnie subiektywnie - moim zdaniem to niepotrzebne. W ogóle nie jestem zwolennikiem tekstów, w których autor wywleka swoje zupełnie niezrozumiałe dla czytelników "ja" Tongue

Rozmowa o zlocie? Znoooowuuu?... Zamiast co jakiś czas o tym gadać, zróbmy go w końcu, co? Tongue
Odpowiedz
#6
Proponuję u Disa na chacie!
Odpowiedz
#7
Hm. Powiem tak: NIE.
Big Grin
Odpowiedz
#8
To jest dopiero surrealizm Tongue
Odpowiedz
#9
To jest dopiero spam. Proszę udzielać się na temat.

Panowie... bez przesady.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#10
O przepraszam, cały czas rozmowa jest jak najbardziej na temat!
Na temat zlotu ;]
Odpowiedz
#11
Niestety odezwał się Malbert Złowrogi. Trza przytemperować rozmowę, używać wysublimowanych słów, skończyć z gejowskimi gestami <a feeeee> i wziąć się do roboty! To co? Impreza na akademikach AGHu? Smile

Pamiętaj o wielkiej literze! Big Grin // Malb
Odpowiedz
#12
Surrealizm rulez! Szczyt ludzkiej technologii to dla mnie;] Większy wymysł niż internet. Może też się pojawię;] Nadal uważam ze powinien być niezależny dział na surrealizm;] Gdyż może on swobodnie łączyć inne gatunki, jednocześnie nie należeć do żadnego z nich.

Dis dla mnie Ty jesteś kompletnie niezrozumiałym ja a ja dla Ciebie. Przyzwyczajaj się że nawet dla siebie, dla swojej kobiety, matki i szefa w pracy jesteś niezrozumiałym ja. Gdyż wszystko jest subiektywne. Jedyne co możemy zrobić to pozwolić tym nieskończonym płaszczyzną niezrozumiałości położyć się na sobie. Lekko zapętlić granice. A najlepiej spotkać się gdzieś w warszawie, gdyż do niej jest najlepsza komunikacja. Łatwo do niej wjechac i z niej wyjechać. Aczkolwiek, skąd ja mogę wiedzieć. Nigdy tam nie żyłem. Wnioskuje jako bywalec wielu pociągów.

Pozdrawiam Tajm
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#13
Zgadzam się z Tobą, ale uważam, że sytuacja, kiedy ktoś tworzy np tekst, w którym zawiera to swoje subiektywne 'ja' niezrozumiałe dla potencjalnego czytelnika a potem ten czytelnik zachwyca się pięknem tego utworu mimo że zupełnie go nie rozumie - to sytuacja absurdalna. Taką sytuację chyba właśnie popełniłem, pisząc ten post i wykładając Ci swój punkt widzenia...błędne koło, nieprawdaż? xD
Odpowiedz
#14
Tajm napisał(a):Łatwo do niej wjechac i z niej wyjechać
Tja, na butach albo w dębowym garniturku Smile Danek to rasowy, urodzony Krakowiak, przedstawiciel jedynej prawdziwej Stolicy Polski, miasta Królów!
Sam tam prawie rok mieszkałem i wiem co mówię, choć wychowany i wciąż przebywający w Kielcach jestem Smile
[Obrazek: eyes480c.jpg]

Mruczę, więc jestem!



Odpowiedz
#15
Do spotkania forumowego pewnie jeszcze kiedyś wrócimy. Moim zdaniem spotkać powinniśmy się gdzieś w centrum Polski, tak aby każdy z forumowiczów miał dobry dojazd. W grę prawdopodobnie będzie wchodzić Łódź (aczkolwiek zbieram same niepochlebne opinie o tym mieście i niewiele mogę powiedzieć na temat wątków kawiarniano-pubowo-imprezowych tego miasta) lub Warszafka (tutaj z kolei jest to największe miasto, jest klub Stodoła ;D i pewnie wiele innych). Zawsze można też wbić do kogoś na domówkę... Diiiiisssssssssss!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości