Sukcesy literackie naszych użytkowników
#16
Super Smile
Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów Smile
Odpowiedz
#17
Znów, jeśli ktoś byłby tego dnia w Białej Podlaskiej, to zapraszam.

Tak wygląda twórca Tymona i Ongusa - brodaty z ambicją posiadania brody też długiej jak u OngusaTongue

https://www.facebook.com/events/2263546477192998/

EDIT: W notce na mój temat, którą dołączono do spotkania, prosiłem o wspomnienie o ViaAppii - teraz link do naszego forum jest w większości bialskich mediów (a przynajmniej na stronach internetowych z bialskimi nowinami) Wink
Odpowiedz
#18
Dobry sposób promocji. Może ktoś do nas zajrzy z polecenia Wink
Odpowiedz
#19
Moim sukcesem literackim było zajedobrze wyrecytowanie wiersza w podstawówce. Miałem opanowaną intonacje, no profeska generalnie. Ale i tak wybrali pajaca, który ledwo co czytał swój, bo go bardziej lubili xD
Odpowiedz
#20
Photo 
No dobrze, jak inni  mogli, to ja też chyba... Zresztą jestem już ponad pół roku na VA, więc nikt nie może mi zarzucić, że wlazłem w jednym tylko celu.

W październiku 2019 roku ukazała się moja kolejna, czwarta książka (z cyklu "Zza zasłony lat") - "Czas dorosłości". Jest normalnie dostępna w księgarniach internetowych i stacjonarnych, podobnie jak poprzednie, tworzące tę serię beletrystyczno-wspomnieniową.
  Obejmuje ona lata 70. i 80. Starsi mogą powspominać swoje czasy młodości, a młodsi zobaczyć, jak żyli i czym zajmowali się ich rodzice.

W tym cyklu "Zza zasłony czasu" ukazały się już:
1/ "Młodości szczęśliwa" (rok wydania 2016),
2/ "Wileńszczyzna w miniony czas" (2018),
3/ "Czas dorosłości" (2019),
... (piszę kolejne),
?/ "Syberia, inny świat" (2015) (wydana jako pierwsza, ale chronologicznie będzie którąś z kolei).

Oprócz tego ukazał się tomik "Fraszki, limeryki i inne żarciki" w roku 2016. Do kilku antologii i almanachów też mnie powrzucali.

Fragmenty tej prozy oraz poezji z przymrużeniem oka publikowałem już na VA. Pozostałe info, recenzje i okładki można znaleźć m. in. pod linkiem:
https://lubimyczytac.pl/szukaj/ksiazki?p...5%82kowski
I to by było na tyle Wink
Odpowiedz
#21
No GRATULACJE Smile
To już naprawdę spory dorobek literacki.
Życzę dalszych sukcesów, a także by były to sukcesy w wymiarze komercyjnym Smile
Odpowiedz
#22
(01-11-2019, 10:33)Gunnar napisał(a): No GRATULACJE Smile
To już naprawdę spory dorobek literacki.
Życzę dalszych sukcesów, a także by były to sukcesy w wymiarze komercyjnym Smile

Dzięki. To drugie bym miał, gdybym zaczął pisać (jak powiedział mi znający się na wydawnictwach) kryminały lub fantasy (i melodramaty). Na to polują wydawnictwa Wink "Masz styl. ale to nie komercja". Wolę jednak na razie pisać swoją wspomnieniówkę... zwłaszcza że poszerza mi się krąg wiernych czytelników Smile
Odpowiedz
#23
Witam! Blush
Milo mi oglosic, ze w kwietniu 2021r. nakladem wydawnictwa Phantom Horror Books ukaze sie druga publikacja mojego autorstwa, to jest zbior opowiadan "Roze i karabiny maszynowe"!  Blush Na zachete cytat Wstepu i okladka.  Big Grin
Pozdrawiam serdecznie!
Hanzo

WSTEP


            Dobre opowiadanie powinno być piękne jak róża, a jednocześnie masakrować umysł czytelnika z bezwzględnością karabinu maszynowego. Przez całą swoją literacką przygodę dążyłem do tego, by takie właśnie były moje teksty. Na ile udało mi się zamierzenie to zrealizować, pozostawiam już do indywidualnej oceny każdemu Czytelnikowi...
            W latach 2010-2019 napisałem około setki opowiadań. Na potrzeby tego zbioru wybrałem dwadzieścia dwa teksty, które uznałem za najciekawsze bądź w inny sposób wyróżniające się na tle pozostałych. Mam nadzieję, że dadzą one pełen przekrój mojej twórczości z tego okresu i sam jestem ciekaw efektu końcowego. Tytuły uporządkowałem w kolejności alfabetycznej.
            Bez zbędnego przedłużania - zapraszam Cię, drogi Czytelniku, do krainy mojej wyobraźni... do tego dziwacznego kraju, gdzie rosną róże w najczerwieńszym z odcieni i gdzie nieprzerwanie terkocą karabiny maszynowe.
 
Jarosław Turowski
29 marca 2020, Reykjavik, Islandia

[Obrazek: 4416e824453712e0gen.jpg]
Odpowiedz
#24
Music 
No to się chwalę Tongue  15 stycznia przyszłego roku z ramienia Wydawnictwa Initium pojawi się w księgarniach moja powieść pt. "Golimistrz". Jeśli ktoś polubił moje portalowe pisanie, to książka tym bardziej przypadnie mu do gustu Smile


Po udaremnionym zamachu na swoje życie król wpada na nietuzinkowy pomysł. Do jego realizacji potrzebuje człowieka do zadań specjalnych, najlepiej powszechnie szanowanego i niewzbudzającego żadnych podejrzeń. Kogoś z rzeszy poddanych. 
 
W tak dziwnych okolicznościach Golimistrz Brzytew, miejski golibroda, zostaje wplątany w istny kalejdoskop intryg, przedziwnych zleceń i towarzyszących im niezliczonych przygód.
 
Wybuchowa mieszanka fantastyki i przygody podlana solidną dawką niewymuszonego humoru. W towarzystwie królewskiego golibrody nie można się nudzić!



[Obrazek: 943314-352x500.jpg]
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#25
Pęknie dziękujęSmile
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#26
Photo 
Witam wszystkich,

Chciałbym poinformować, że właśnie ukazał się II tom mojej książki zatytułowany "Czarny ptak". Powieść jest firmowana przez warszawskie Wydawnictwo Alegoria

Życzę przyjemnej lektury.

[Obrazek: 769708_01_czarny_ptak_golimistrz_powraca.300.jpg]
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#27
(29-05-2023, 19:30)anarchist napisał(a): Witam wszystkich,

Chciałbym poinformować, że właśnie ukazał się II tom mojej książki zatytułowany "Czarny ptak". Powieść jest firmowana przez warszawskie Wydawnictwo Alegoria

Życzę przyjemnej lektury.

[Obrazek: 769708_01_czarny_ptak_golimistrz_powraca.300.jpg]
Gratuluję, czy będzie też kolejny tom?
___________________________________________
zamów tutaj kartony do pakowania
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości