Sukcesy literackie naszych użytkowników
#1
Lightbulb 
W tym temacie możesz pochwalić się swoimi osiągnięciami.
Wydałeś książkę, tomik poezji, wygrałeś konkurs literacki?
Nie zatrzymuj sukcesu dla siebie, powiadom o tym innych Smile
Odpowiedz
#2
W maju nakładem wydawnictwa Phantom Books Horror ukaże się w dwóch tomach mój horror pod tytułem NienazwanyCool W wersji surowej opowieść liczyła sobie prawie 600 stron (troszkę zabrakło do miliona znaków ze spacjami, ale 900 000 pękło), stąd rozbicie tekstu na dwa tomy.

Pisałem i dopieszczałem powieść prawie 3 lata. Jest to dość zagmatwana, mroczna historia sporej objętości - znacie moje opowiadania, więc mniej więcej wiecie, czego się spodziewać.  Big Grin

Niżej podaję opis książki i okładkę:

Bezdomny zaczepia Fabiana na ulicy i daje mu kopertę. Wewnątrz znajduje się zdjęcie przedstawiające jego jako inwalidę z amputowanymi nogami. Fotografia znika w tajemniczych okolicznościach. To dopiero początek zagadki, którą musi rozwiązać chłopak. Fabian wpada na ślad swojej biologicznej matki, przebywającej w szpitalu psychiatrycznym. Obłąkana kobieta twierdzi, że chłopak jest synem jej i Jezusa.

Zuza jest obiektem fantazji wszystkich mężczyzn. Dziewczyna dla zabawy wdaje się w romans z wikariuszem parafii. Dwa miesiące później w tragicznym wypadku umiera siostra Zuzy. Pod opiekę dziewczyny i księdza trafia osierocony, opóźniony intelektualnie chłopczyk – Kubuś. Dziewczyna przyłapuje kapłana na molestowaniu dziecka. 
W między czasie przebudza się Nienazwany – prastary demon, który przekracza światy równoległe, pozostawiając po sobie tylko zagładę. Żywi się złymi emocjami, festyn perwersji przyciąga go na plebanię, gdzie opętuje Zuzę. Rozpoczyna się koszmar.


Losy Fabiana i Zuzy zostają splecione w labiryncie krwawych wydarzeń. Jedynym wyjściem jest pokonanie Nienazwanego!


[Obrazek: 8bb6593165635296gen.jpg]
Odpowiedz
#3
Serdecznie gratuluję Heart
Pędem nabędę.
No i będzie okazja pojechać na Islandię - po autograf Wink
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#4
Cytat:Serdecznie gratuluję [Obrazek: heart.gif]
Pędem nabędę.

Dziękuję  Cool


Cytat:No i będzie okazja pojechać na Islandię - po autograf [Obrazek: wink.gif]
No widzisz  Big Grin
Odpowiedz
#5
Wylądowała okładka 2 tomu, obie części będą dostępne w sprzedaży 10 maja.  Cool

[Obrazek: 6c33d54fac81c4c7gen.jpg]
Odpowiedz
#6
Nie umiem "zalinkować" Big Grin

pisarze.pl - Ewa Kłobuch (wiersze)
Odpowiedz
#7
Gratuluję
i linkuję
Heart
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#8
Dziękuję Smile
Odpowiedz
#9
Gratulowałam, ale pogratuluję jeszcze raz! Big Grin
Odpowiedz
#10
(02-07-2018, 21:52)anna musiał napisał(a): Gratulowałam, ale pogratuluję jeszcze raz! Big Grin

To ja jeszcze raz podziękuję Smile

Heart
Odpowiedz
#11
Nieco spóźnione, ale Gratulacje Toya Smile
Odpowiedz
#12




Odświeżam temat recenzją video "Nienazwanego".  Angel
Odpowiedz
#13
https://www.facebook.com/events/466528653869677/

- To o mnieSmile.

Jakby ktoś był przypadkiem pojutrze w Białej Podlaskiej - serdecznie zapraszamSmile.
Odpowiedz
#14
Gratuluję serdecznie Kubutku Heart
Się kliknęłam na fejsbuczku, żem zainteresowana i jeśli pozwoli czas, przybędę Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#15
Z przyjemnością mogę ogłosić, że jeszcze w 2018, nakładem wydawnictwa Fundacja Duży Format ukaże się mój drugi tom poezji pt. Coleoptera. Jej!  Angel Wycinek okładki poniżej. O dostępności, gdyby ktoś chciał zakupić, będę powiadamiać na stronie Anna Musiał - Poezja i na swoim facebookowym profilu, albo na stronie annamusial.com - dla tych, co na Fb nie zaglądają. Ahoj!

[Obrazek: 470015123_qwrseex.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości