Stowarzyszenie
#1
Moi drodzy, niezmiernie miło mi ogłosić, że od niedawna Via Appia posiada osobowość prawną. Via Appia, zarówno forum, jak i magazyn, wchodzą w skład Częstochowskiego Stowarzyszenia Miłośników Kultury, Literatury i Fantastyki "Salt Lake City", które jest wpisane do Krajowego Rejestru Sądownictwa pod numerem 0000501911

Do Stowarzyszenia może przyłączyć się każdy na zasadach określonych w statucie, który prezentuję w załączniku.
.pdf   statut slc1.pdf (Rozmiar: 73,27 KB / Pobrań: 106)
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#2
Bardzo pięknie! Znaczy nie bardzo wiem po co to i na co to, ale cieszę się waszym szczęściem.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#3
Chociażby po to to, że można 1% podatku przekazaćSmile. Ale to już jak coś w następnym rokuWink
Odpowiedz
#4
Szkoda, że nie jestem
z ziemi Częstochowskiej...

Będzie na forum jakaś rekrutacja na członków oficjalnego stowarzyszenia? (W sensie pisanie petycji, składki itd.)
Odpowiedz
#5
nie musisz być z Częstochowy. Niebawem rozpoczniemy "rekrutację" Wink
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#6
Czy jest to także jednoznaczne z nadaniem VA numeru ISSN?
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#7
/nie, to nie jest jednoznaczne, ale SLC będzie w ISSN oficjalnym wydawcą, co wiąże się z zapisem w statucie o wydawniczej działalności Stowarzyszenia. Nad tym pracuję.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#8
Nie znam się na prawie, ale czy stowarzyszenie ma profil non-profit? I czy np. będzie można uzyskać akredytację dziennikarską xD? Z punktu widzenia konwentów i takich tam fajnie reprezentować coś "zarejestrowanego". Ogólnie to ciekawa sprawa z tym no i gratulacje Ewo za dopięcie tego Smile
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#9
Biorąc pod uwagę charakter stowarzyszenia akredytacja redaktorska jest jak najbardziej do uzyskania. W jednej z pierwszych uchwał podjęliśmy, że stowarzyszenie wydaje właśnie VA i prowadzi forum VA, organizuje konkursy LS i PP, etc. Jeżeli któryś z redaktorów VA będzie chciał uzyskać akredytację konwentową nie widzę przeciwwskazań, jednak wolałabym zostać uprzedzona o tym fakcie, aby się nie okazało np. że pięciu wpadnie na ten sam pomysł i pojedzie niezależnie.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#10
powiem krótko: wchodzę...........
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#11
Dziękujemy wszystkim, którzy napisali do nas w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie. Jest nam niezmiernie miło z uwagi na pozytywny odzew z Waszej strony. DZIĘKUJEMY Smile

________________________
Ali
Odpowiedz
#12
Gratulacje, mozę niedługo przyłączę się do stowarzyszenia bo jestem pasjonatem literaturu polskiej i zagranicznej.

___________________
Zastanawiam się nad przeprowadzka do anglii, bo interesuje się literatura angielską.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości