Ankieta: Czy nowi użytkownicy winni oceniać cudze utwory nim umieszczą własne?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
57.14%
4 57.14%
Nie
42.86%
3 42.86%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Sposób ożywienia VA.
#16
(20-03-2019, 21:26)D.M. napisał(a): Czasem bywało, że głosowałem w niektórych konkursach. Przypuszczam, że czasem moje głosowanie było nieuczciwe i dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy faktycznie należy tak uznać, bo chciałbym unikać nieuczciwości w ewentualnych przyszłych głosowaniach. Mianowicie, bywało, że czytałem nie wszystkie te utwory, których dotyczyło głosowanie. Czy w takim razie głosowanie można uznać za uczciwe? A może, to zależy od tego, na podstawie jakich rozważań wyznaczyłem, że wolę zagłosować na wybrany utwór nawet bez czytania innych? Rozważania mogły być takie:
1. Inne proponowane utwory znajdują się w działach dotyczących mniej lubianych przeze mnie gatunków literackich i dlatego jasne jest, że nie mogą one spodobać mi się bardziej, niż wybrany utwór.
2. Na podstawie mojej wiedzy o tutejszych autorach robię wniosek, że inni autorzy nie mogą zainteresować mnie w danym gatunku bardziej, niż wybrany autor.
3. Po prostu nie chce mi się czytać innych utworów, bo są dłuższe od wybranego.

Co o tym sądzicie?    :-?
To już chyba sprawa Twojego sumienia Smile

Ponieważ powieści nie zostały objęte żadnym konkursem, więc te zamieszczone w całości oznaczymy, dla lepszej czytelności.
Odpowiedz
#17
Cytat:To już chyba sprawa Twojego sumienia

Ale chcę zrozumieć, jakie właściwości sumienia w tym zakresie są preferowane na tym forum. Smile

PS. I dziękuję za zaznaczenie ukończonych powieści, w tym mojej. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości