Sport
#1
Ku mojemu zdziwieniu nie znalazłam takiego tematu. Jakie sporty uprawiacie? Jakie oglądacie w telewizji? Komu kibicujecie i dlaczego?
Odpowiedz
#2
Koszykówka - czynnie (choć od początku tych wakacji i aż do teraz niestety niezbyt często jest z kim i gdzie... Sad ), biernie (NBA, polska liga to nie jest to co kiedyś). Kibicuję Los Angeles Lakers, co widać po podpisie; niegdyś bywałem na większości meczów Stalówki, ale potem wszystko poszło nie tak i spadek do 2 ligi... Skończyła się koszykówka na wysokim poziomie w moim mieście. Podobnie z żużlem, jakieś afery korupcyjne i dopiero teraz cośtam się odradza - a w podstawówce często bywałem na meczach. Lubię też hokeja, ale z braku jakichkolwiek transmisji nie oglądam często - czasami włączę sobie streama z NHL (polska liga jest żałosna, tak btw).
Odpowiedz
#3
Mało tu sportowców ^^ To napiszę o sobie.
Osobiście lubię (choć nie umiem) grać w siatkę i wszystkie podobne do tego sporty, pod warunkiem, że nie trzeba biegać Wink
Co do oglądania to uwielbiam piłkę nożną, szczególnie ligę hiszpańską (wiernie kibicuję FC Barcelonie ;D) i nie pogardzę angielską. Koszykówkę też lubię sobie czasem obejrzeć, właśnie teraz w telewizji jakaś powtórka leci Wink
Żużel, hokej... nie moja bajka. Hokej jak hokej, ale żużel za głośny ;]
Odpowiedz
#4
Żużel tylko na żywo IMO, w tv to już nie to samo... Aha, no jeszcze bardzo lubię rajdy samochodowe, drzewiej bywało, że każdy recap WRC oglądałem z uwagą Wink

Za to piłki nożnej i siatkówki nie znoszę. Beznadziejne sporty Tongue
Odpowiedz
#5
No jak? Najlepsze jakie mogą być! Siatka siatką, ale piłka nożna?! Wspaniały sport! Przynajmniej coś się dzieje, w rajdach tylko sobie jeżdżą samochodami i tyle, mecze są o wiele ciekawsze Wink
Ale w sumie co kto lubi ^^
Odpowiedz
#6
Pływanie i siłownia. Staram się pływać najczęściej jak mogę, uwielbiam wodę i ten częściowy stan nieważkości, który towarzyszy unoszeniu się na jej powierzchni Smile
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#7
Sportu czynnie nie uprawiam, poza nordic walkingiem. Kiedyś jeździłam konno, ale zrezygnowałam po nieciekawym upadku.

Lepiej mi idzie kibicowanie: siatkówka (drużyny Bułgarii, Polski, Rosji, Serbii, a z klubów Jastrzębski Węgiel i Resovia Rzeszów), tenis (Novak Djoković, Jelena Janković, Nenad Zimonjić, Ivan Ljubicić, Wiera Zwonariowa, Łukasz Kubot, Agnieszka Radwańska), skoki narciarskie (Kamil Stoch i drużyna fińska) oraz narciarstwo alpejskie (Ivica Kostelić konkretnie Big Grin).
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#8
Mecze piłki nożnej są nudne... chyba, że ktoś lubi teatr Tongue Chesz akcji? Nie ma bardziej dynamicznego i twardego sportu niż hokej, oczywiście ten na najwyższym poziomie.

No i jak mogłem zapomnieć o nartach... Uwielbiam! Ulubiony sport i już nie mogę doczekać się wyjazdu, aż mnie nosi od paru tygodni. To właściwie wyłącznie aktywnie, oglądanie zawodów już nie jest aż tak ciekawe, poza tym nachodzi mnie taki głód jazdy, że nie mogę wytrzymać Tongue Ale za to lubię oglądać snookera.
Odpowiedz
#9
Od razu teatr... Wkurza mnie symulowanie w piłce, ale ten sport to nie tylko bardziej czy mniej prawdziwe faule Wink
A co do snookera, moja mama to uwielbia, niestety. Czasem i ja lubię obejrzeć jakiś meczyk (szczególnie jak gra Robertson, Selby, Trump albo O'Sullivan), ale bez przesady. Tylko przez pierwsze dwie godziny ;] I nie jak jest coś ciekawego w nożnej Smile
Odpowiedz
#10
Ja trenuje Judo, BJJ oraz kick-boxing. Jestem totalnie zakochany w sztukach i sportach walki. Ciągnie mnie wszędzie tam gdzie leje się pot, krew, i łzy. Siłowni paradoksalnie nie uznaję, z przekonania ćwiczę wyłącznie z obciążeniem własnego ciałą. Z drugiej strony, gry zespołowe to nie dla mnie. Zdarza sie ,ze sporadycznie oglądam mecze podczas mistrzostw np. w piłce nożnej ale to było by na tyle. NO, jeszcze na nartach jeżdze ale wyłącznie rekreacyjnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości