Shout
#1
Taka mała propozycja, nie na gwałt, ale myślę, że nie tylko mnie ułatwiłaby [ta zmiana] życie.

Chodzi o to, żeby nicki na shoucie przenosiły do profilów użytkowników. O ile nie jest to kwestia jakichś radykalnych zmian ;]
Odpowiedz
#2
Generalnie jest to duża ingerencja w silnik Shoutboxa, dlatego nie da się tego zrobić od ręki. Myślę jednak, że jeżeli użytkownicy bardzo będą oczekiwać takiej funkcji po shoutboxie to pomyślimy jak zmodyfikować KrzykPudło, aby tak działało Smile
Odpowiedz
#3
A co wtedy z ps? Jak to by funkcjonowało?
Odpowiedz
#4
Dla mnie ta zmiana w sumie bez większego sensu jest.
Znaczy owszem, czasem sama mam odruch kliknięcia w SB w czyjś nick z intencją podejrzenia profilu, a tu mnie tylko do szeptu przerzuca, ale to kwestia nawyku.
A przecież tuż pod SB jest lista użytkowników, gdzie można se klipnąć i się przenieść do profilu. A bardzo wygodne z kolei jest odpalanie szeptu przez takie pojedyncze kliknięcie - dużo wygodniejsze, niż jakbym miała ręcznie wklepywać ID forumowicza.
Odpowiedz
#5
(15-04-2011, 21:56)Danek napisał(a): Generalnie jest to duża ingerencja w silnik Shoutboxa, dlatego nie da się tego zrobić od ręki. Myślę jednak, że jeżeli użytkownicy bardzo będą oczekiwać takiej funkcji po shoutboxie to pomyślimy jak zmodyfikować KrzykPudło, aby tak działało Smile

Nie, nie, jeśli jest to duża ingerencja to nie ma po co się bawić Tongue

(15-04-2011, 22:09)Fraa napisał(a): Dla mnie ta zmiana w sumie bez większego sensu jest.
Znaczy owszem, czasem sama mam odruch kliknięcia w SB w czyjś nick z intencją podejrzenia profilu, a tu mnie tylko do szeptu przerzuca, ale to kwestia nawyku.
A przecież tuż pod SB jest lista użytkowników, gdzie można se klipnąć i się przenieść do profilu. A bardzo wygodne z kolei jest odpalanie szeptu przez takie pojedyncze kliknięcie - dużo wygodniejsze, niż jakbym miała ręcznie wklepywać ID forumowicza.

Uops. No tak, zapomniałam o szeptach [osobiście klikam nick prawym przyciskiem, więc mnie przerzuca do nowej karty, ale profilu nie ma, więc tylko się lekko denerwuję, a przy szukaniu w "online" czasem mnie "szewska pasja" dopada]. Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości