Serial w sieci - finałowe głosowanie!
#1
Drodzy forumowicze!

Właśnie trwa finał konkursu Serial w sieci - spośród 455 nadesłanych scenariuszy, jury wyłoniło 3 teksty i teraz, do poniedziałku 18 kwietnia, godziny 23:30, trwa głosowanie internautów na najlepszy pomysł interaktywnego scenariusza serialu internetowego, który zostanie później oczywiście zrealizowany przez organizatorów.

Chciałbym was zachęcić do głosowania, gdyż jeden z tych scenariuszy jest mojego autorstwa. Czuję się wyróżniony i szczęśliwy, jestem bowiem takim samym debiutantem z głową pełną marzeń, jak większość użytkowników tego forum i to pierwsza sytuacja, kiedy moje pisanie się komuś naprawdę spodobało!

Oczywiście zagłosujcie na ten tekst, który wam się bardziej spodoba, jednak prosiłbym was, abyście odrobinę więcej uwagi, wiary i dobrej woli poświęcili ostatniemu pomysłowi - temu o takim uroczym, długim i XXX* tytule Tongue

Z góry dziękuję za głosy!

Z przyjemnością też, jako świeżo upieczony debiutant, odpowiem na wasze pytania.

Wolandzie, ale bez wulgaryzmów. Ostrzeżenie /Archanioł

Ależ wulgaryzm występujący tutaj, jest w pełni uzasadniony! Jest on bowiem częścią tytułu mojego tekstu a skoro tytułu tutaj nie podaje, to nim właśnie ułatwiam identyfikacje mojego tekstu... Eh Archaniele - ostrzeżenie za nadgorliwą moderacje Big Grin

* tytuł mojego tekstu brzmi (prawo cytatu Archaniele) "Wydział do spraw popieprzonych"...
"Jeśli jesteś słaby, jeśli nie jesteś zdolny do nadludzkiego wysiłku - popłyniesz z prądem kopiowania cudzych wzorów"
Dziga Wiertow

Moja strona domowa
Odpowiedz
#2
Mój pomysł niestety przepadł w eliminacjach - zostałem więc zwyciężony, choć wierzę, że mój pomysł zająłby czwarte miejsce.
Zalecam poświęcenie uwagi, wiary i dobrej woli wszystkim trzem wybranym pracom, zaś Tobie, Wolandzie, gratuluję i życzę powodzenia!
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
#3
Nie ma to jak propagować głosowanie na swój tekst Tongue

Zajrzałam, ale nie zagłosowałam na nic, o.
Odpowiedz
#4
Cytat:Nie ma to jak propagować głosowanie na swój tekst
I tak strasznie z tym zaspałem, konkurencja reklamuje się już od samego początku na kilku bardzo dużych i dziwnych forach (?babiniec.cafe?), a ja użytkownikiem takich tForów niestety nie jestem.

Accattone, może wrzucisz swój pomysł na forum? Ja wysłałem dwa teksty i ten drugim mógłbym też tutaj pokazać :p
"Jeśli jesteś słaby, jeśli nie jesteś zdolny do nadludzkiego wysiłku - popłyniesz z prądem kopiowania cudzych wzorów"
Dziga Wiertow

Moja strona domowa
Odpowiedz
#5
Namawiam Was do głosowania, bo:
a) czytałem scenariusz i uważam, że jest świetny
b) wygra jedna z dwu osób: jakiś twórca reklamowych haseł lub młody i biedny artysta (czyt. Woland)
c) postaram się namówić Wolanda na przeprowadzenie castingu wśród użytkowników Inka, jeśli jego pomysł zwycięży ;P
http://nostraplagiarism.wordpress.com/

Tylko żyjąc absurdalnie można wyłamać się z tego bezgranicznego absurdu... [Julio Cortazar]
Odpowiedz
#6
(18-04-2011, 15:14)tired napisał(a):
Namawiam Was do głosowania, bo:
a) czytałem scenariusz i uważam, że jest świetny
b) wygra jedna z dwu osób: jakiś twórca reklamowych haseł lub młody i biedny artysta (czyt. Woland)
c) postaram się namówić Wolanda na przeprowadzenie castingu wśród użytkowników Inka, jeśli jego pomysł zwycięży ;P

No comment.

(18-04-2011, 14:24)woland napisał(a): Ja wysłałem dwa teksty i ten drugim mógłbym też tutaj pokazać :p

A to wrzucaj, ja jestem za. Przy okazji, gratuluję dobrego wyniku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości