Sem's Komando fok's miszyn
#1
Najlepiej na samym poczatku wspomne, ze ani nie jestem profesjonalistka, ani sie na tym nie znam. Po prostu naszlo mnie, zeby wziac aparat (bardzo slaby zaznaczam, stad taka, a nie inna jakosc ponizszych zdjec) i wypuscilam sie w plener z misja kryptonim "HEW FAN ^^"


[Obrazek: 2vj4eti.jpg]
[Obrazek: 16kynfo.jpg]
[Obrazek: 10y2kgz.jpg]

I w ramach bonusu, ABSOLUTNY HIT, fiat mlodziezy polskiej! Nie pytajcie, gdzie weszlam, zeby go wyczaic. W kazdym razie pies mi malo d*py nie wygryzl Big Grin

[Obrazek: wrjpdh.jpg]
Odpowiedz
#2
He, he, tego malucha, to faktycznie lusiałaś gdzieś odgrzebać, bo dawno na drodze takiego nie widziałemBig Grin
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#3
Prawda, ze wyglada tak dostojnie? Big Grin
Odpowiedz
#4
Kiepsko... brak wdocznych tematów przewodnich, kiepskie światło. Nawet na retro to się nie nadaje.
Za pozwoleniem administracji ;-)

Moje "gnioty" ==> wski.yw.sk <== Zapraszam chociaż od czasu do czasu Smile
Odpowiedz
#5
to samo moglabym powiedziec o Twojej tworczosci literackiej, drogi Wski Wink Napisalam - NIE ZNAM SIE, podkreslilam swoja amatorszczyzne i zaznaczylam - to miala byc zabawa. Dzieciom w piaskownicy tez zarzucasz, ze kiepsko babki lepia??
Odpowiedz
#6
Ich babki z piasku na pewno są ładniejsze Smile
A poza tym, oceniać mi wolno, skrytykowałem, bo jest kiepsko. Lepiej się z tym pogódź.
Zabawa, nie zabawa. Ja oceniam pod kątem fotograficznym - artystyczny wyraz zdjęcia, technika wykonania, jego klimat bądź ciekawość. Tutaj nic nie ma. Takie tam pstryki, do szuflady.
A jeśli to ma być zabawa - dobra, rób tego ile wlezie! Mi to nie przeszkadza! Ale swoje powiem.

I wybacz, ale odwoływanie się do "mojej twórczości literackiej" jest tutaj trochę, a nawet bardzo, nie na miejscu.
Za pozwoleniem administracji ;-)

Moje "gnioty" ==> wski.yw.sk <== Zapraszam chociaż od czasu do czasu Smile
Odpowiedz
#7
A mnie się wydaje, że jest jak najbardziej na miejscu, choćby dlatego, że Sem też ma prawo, żeby powiedzieć:

"Oceniać mi wolno, skrytykowałem, bo jest kiepsko. Lepiej się z tym pogódź.
Zabawa, nie zabawa. Ja oceniam pod kątem literackim - artystyczny wyraz tekstu, technika wykonania, jego klimat bądź ciekawość. Tutaj nic nie ma. Takie tam bazgroły, do szuflady.
A jeśli to ma być zabawa - dobra, rób tego ile wlezie! Mi to nie przeszkadza!"

Zaznaczam, że nie czytałem Twoich tekstów Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#8
Cytat:Ich babki z piasku na pewno są ładniejsze
skoro cisniemy po bandzie Smile moja 12 letnia siostra sadzi mniej bykow i buduje bardziej skladne zdania niz Ty ^^

Owszem masz prawo wyrazic opinie i skorzystales z niego. Poswieciles swoj czas na te jakze rozbudowane, konstruktywne komentarze pelne jadu i sarkazmu, za co powinnam podziekowac.

Cytat:A poza tym, oceniać mi wolno, skrytykowałem, bo jest kiepsko. Lepiej się z tym pogódź
Jestem z tym jak najbardziej pogodzona i nie bede z tego powodu plakac czy sie chlastac Smile
Nie biegam z aparatem, nie kreci mnie to, nie daje mi to jakiejs bogowie wiedza jakiej radosci. Naszla mnie ochota, gwaltowna zajawka, zachcianka, ktora spelnilam. Nie mam zamiaru rozwijac sie w kwestii fotografii, wiec lepiej nie bedzie. Wole realizowac sie w innym aspekcie, co idzie mi swietnie i to sie liczy.

A i jeszcze jedno.... Chetnie zobacze zdjecia Twojego autorstwa, drogi Wski Smile
Odpowiedz
#9
Swoich zdjęć nie wstawię. Dlaczego? Pomyśl, a się dowiesz Smile

Nie żebym był złośliwy, ale gdzie wcięło Tobie polskie znaki? Hmmm?

Ale widzę, że tutaj niczego nie można negatywnie skomentować, gdyż odzywa się to z gwałtowną przeciwnością.
Za pozwoleniem administracji ;-)

Moje "gnioty" ==> wski.yw.sk <== Zapraszam chociaż od czasu do czasu Smile
Odpowiedz
#10
Cytat:Swoich zdjęć nie wstawię. Dlaczego? Pomyśl, a się dowiesz
Mysle, mysle i jedyne co przychodzi mi do glowy to to, że sam nie jestes asem tego tematu, tylko sie zgrywasz, wiec gdyby Twoje zdjecia ujrzaly swiatlo dzienne, wizerunek wielkiego znawcy fotografii leglby w gruzach Smile

Cytat:Nie żebym był złośliwy, ale gdzie wcięło Tobie polskie znaki? Hmmm?
to sie nazywa czysta wygoda, moj drogi, hedonisci zrobia wszystko, zeby bylo z gorki Wink

Cytat:Ale widzę, że tutaj niczego nie można negatywnie skomentować, gdyż odzywa się to z gwałtowną przeciwnością
Alez oczywiscie, ze mozna Smile chyba dalam Ci wystarczajaca odpowiedz w moim powyzszym poscie Smile
A teraz UPRZEJMIE prosze o koniec dyskusji. Mysle, ze wyczerpalismy temat Smile
Odpowiedz
#11
Co do moich zdjęć, to źle myślisz.
A dyskusję z wielką chęcią skończę.
Za pozwoleniem administracji ;-)

Moje "gnioty" ==> wski.yw.sk <== Zapraszam chociaż od czasu do czasu Smile
Odpowiedz
#12
Mam nadzieję, że dyskusja została zakończona, bo jak nie to inaczej pogadamy.

***

A co do zdjęć - maluch jest świetny Big Grin Rozbawiła mnie ta fota, a dodatkowy opis jeszcze podkreślił komizm sytuacji, dzięki za tę chwilę śmiechu Big Grin Sam również zdjęć robić nie umiem, poza tym widać że to tylko zabawa Tongue
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#13
Sem, jak chcesz maluszka złapać na drodze to przyjeżdżaj do mojej wiochy... ;p czasem jeżdżą jeszcze... ^^
A zdjęcia... i tak lepsze niż moje... ^^ może kiedyś się nimi pochwalę, nie wiem, na chwilę obecną wolę sobie porysować... ;p
[Obrazek: FC%20sygna%206.jpg]
[Obrazek: animacjagra.gif]

[Obrazek: zmijka19.gif]


GG - 12925541
Skype - zmija191
Odpowiedz
#14
fiat młodzieży polskiej i PRLowska huśtawka zburzyły mój światopogląd Smile
Odpowiedz
#15
dla mnie fotek nie ma Undecided bardzo kiepskie materiały, brak wyobraźni, kamera musi widzieć, takie fotki bo fotki. Smile skieruj aparat gdzie indziej. Popatrz w około, jest tyle pięknych tematów.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości