Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotność w tłumie pełnym fałszu
#1
Cytat:Szperając przed chwilą w swoich starych wierszach, znalazłam coś takiego. Zapewne zawiera wiele niedociągnięć i błędów, ale żyje się raz ^^ Pozostaje mi czekać na wytknięcie błędów. Oddaję więc ten tekst w Wasze ręce.

.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#2
zamieniłbym długie wyrazy (synchronizuje, a nawet uderzanych) i przebudował zdania, by wdzięczniej brzmiały, lepiej się czytały. na przykład ostatnie, które niesie przecież świetny przekaz.
dobry wiersz.
Odpowiedz
#3
Dziękuję za komentarz ^^
Rozumiem, spróbuję pozmieniać co nieco.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#4
Ja się na wierszach nie znam, ale powiem Ci, że ten mi się spodobał. Jest zgrabny, krótki i niesie ze sobą przekaz.
A to w wierszach chyba najważniejsze. Smile
Mogę się mylić, bo mylić się, to rzecz ludzka. Próbuję tylko pokazać moje sugestie, co jest moim zdaniem nie tak. Nie biorę odpowiedzialności za złe ich zrozumienie i poprawienie.

Tylko biel jest naprawdę czysta...
Heart
Odpowiedz
#5
wlasnie mi cos z koncówka nie przypasowalo, cos z formą możnaby zrobić bo wydźwiek pozostac powinnien Smile


niezły

pozdr/m
nie tworzę, ale wiem co mnie porusza, przyciąga...
Skoro sami filozofowie różnią się pomiędzy sobą poglądami, a także różnią się filozofowie i prości ludzie, to na żadne pytanie nie można odpowiedzieć jednym stwierdzeniem.Każdy dowód naukowy obarczony jest błędem regressus ad infinitum, czyli cofania się w nieskończoność. Chcąc bowiem uzasadnić jakieś twierdzenie musimy wyjść z pewnych przesłanek, a te z kolei same będą wymagały dowodu i tak dalej.
Odpowiedz
#6
A mnie się podoba puenta. Reszta zbyt, hm, przekombinowana i nieklarowna. Temat odświeżany wiele razy, więc można by spróbować zrobić z tego coś ciekawego, a tutaj powieliłaś schemat. Bębny uderzane kłodami - nie widzę tego i nie czuję. Myślę, że rozsądniej byłoby rozwinąć puentę i tyle.
Ale to Twój wiersz Smile
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#7
Dziękuję za komentarze.
Przemyślę wszystkie sugestie i postaram się zmienić to i owo.
Pozdrawiam Smile
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości