Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rybka z bananem
#1
Rainbow 
Dla przyjaciółki...

23.12.2012


ogrzej myśli
i nie stawaj okoniem
tylko karpiem
uracz podniebienie

wśród nocnej ciszy
nie rozmyślaj
a posłuchaj głosu
baranka bożego

i oddechu rodziny
przy białym stole
z opłatkiem w dłoni
nieś dobre słowo

a reszta zakwitnie
zdrowo - kolorowo











[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#2
Daję maks. Utrafiłaś w ducha świąt. O to chodzi - nie myśleć, tylko dawać innym ciepło, dzielić się przyjaznym słowem. No i jeść karpia rzecz jasna (w śmietanie, mmmm).

Zamawiam u Ciebie wiersz z dedykacją na przyszłość, jeśli można.Smile
Odpowiedz
#3
Na wstępie bardzo dziękuje za ten wiersz. Zapewne nie tylko dla mnie on wiele oznacza. Cieplutko także pozdrawiam przyjaciółkę i liczę na same dobre nowiny.

Gdy już wstęp mam za sobą wypada Coś napisać. Kolega Hanzo słusznie wspomniał że trafiłaś idealnie w ducha świąt. Niech każda chwilka będzie tą magiczną niech każda osoba przez nas napotkana stanie się tą szczęśliwą.

Co mi przeszkadza to baranek Boży i zakwitanie bo no mamy zimę więc owe cuda lepiej zarezerwować na nieco późniejszą porę. Dajmy na to Wielkanoc. Oceny standardowo nie wystawiam bo skrzywdziłbym kogoś moim brakiem znajomości tematu.


Pozdrawiam Cię Ciepło Pirka i także życzę Ci wszystkiego co dobre (nie tylko na święta Smile)
Patryk.
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#4
Oj tam Magiczny. Jak to nic zimą nie Kwitnie? A Kwiaty mrozu na szybie to nie kwitną? No dziś to może i rzadko się widuje bo okna szczelniejsze i z podwójnymi szybami, argonem w środku i takimi tam, ale jak szyba pojedyncza była, albo okno nieszczelne i wilgoć między szyby wnikała to pięknie na Boże Narodzenie było. Na środku przezroczyste, a na dole i po bokach... mmm prawdziwa magia. Czasem szkoda że teraz tak wygodnie, ale już nie magicznie.

A Baranek Boży... No cóż... Chrystus narodził się już ze swoim Przeznaczeniem. Ono było z Nim od samego początku świata...

Bardzo zacny wiersz Piramido. Powiało i zapachniało świętami. Takimi dobrymi jak być powinny.
Pozdrawiam Smile
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#5
Hanzo ja mam w zwyczaju dedykować wiersze osobom, które zapisały się jakoś w moim życiu szczególnie, ale chętnie zrobię ten świąteczny wyjątek!Smile
Dzięki za ocenę i wspaniałą opinię.

Magu no i co tu dużo mówić.
Baranek Boży odnosi się do stajenki, a reszta kwitnie w sercach...no i nie zapominaj o Gwieździe Betlejemskiej(czerwony kwiatekTongue)
Trzymaj się ciepło.

Gorzki no tak, tak. Co ma kwitnąc to kwitnie prawda?Wink
Dzięki pięknie.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości