Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbite
#16
Nie czaję tego narzucania jak wiersz powinien wyglądać. A tu zauważyłam dwie wersje tego wiersza, który napisała Piramida. Serio, sugestie okej, ale jakby ktoś mi narzucił własną wersję mojego wiersza, chyba zabiłabym Big Grin
Odpowiedz
#17
(08-12-2012, 10:18)Pani Pepe napisał(a): Nie czaję tego narzucania jak wiersz powinien wyglądać. A tu zauważyłam dwie wersje tego wiersza, który napisała Piramida. Serio, sugestie okej, ale jakby ktoś mi narzucił własną wersję mojego wiersza, chyba zabiłabym Big Grin

Przepraszam, ale bzdurzysz, Pani Pepe; wielu z najbardziej znanych i uznanych poetów, przed publikacją przekazuje teksty do zredagowania.
Odpowiedz
#18
szkoda tylko tych rozbitych bombekSmile
za zwyczaj wzory są srebrne lub złote.
Odpowiedz
#19
(08-12-2012, 14:29)Jarosław Jabrzemski napisał(a): Przepraszam, ale bzdurzysz, Pani Pepe; wielu z najbardziej znanych i uznanych poetów, przed publikacją przekazuje teksty do zredagowania.


Nie bzdurzę, wyrażam własne zdanie, nie zauważył Pan?
Odpowiedz
#20
Jeśli chodzi o moje zdanie, to nie przeszkadza mi redagowanie wierszy, a jestem nawet za.
Postrzegam to jako wyrażenie swojego zdania w odmienny sposób, może czasem sensowniejszy, bo można uchwyć jaki nastrój powinien panować, lub też jakie słowa są niepotrzebne.
LubięSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości