Regulamin Areny
#1
Ostatnio marudziłam na wygląd forum, dzisiaj będzie troszkę poważniej (bo wkurzają mnie nieprzemyślane regulaminy, szczególnie, że ogólny regulamin forum jest solidnie napisany).

Otóż: regulamin Areny nie posiada zapisu o zakazie toczenia kilku pojedynków jednocześnie. W ogóle nie posiada zapisu o toczeniu kilku pojedynków jednocześnie.
I teraz:
- obecnie pojedynkują się Xorrez i Noir, pojedynek potrwa przynajmniej dwa tygodnie
- w kolejce są kolejne TRZY pary pojedynkowe. Przy czym termin trzeciego upływa za mniej, niż dwa tygodnie. Oznacza to, że trzecia para ma dodany conajmniej miesiąc do planowanej daty pojedynku

Zastanawia mnie - dlaczego nie może wisieć więcej, niż jeden pojedynek? W ogłoszeniu na pasku można napisać "Zapraszamy do głowania w rozgrywanych obecnie pojedynkach" bez wymieniania nicków. Jak ktoś będzie chciał skomentować pojedynek, to skomentuje, to zajmuje mniej, niż minutę (to nie Mirriel, żeby pisać elaboraty).

Więęęęc: co stoi na przeszkodzie? Bo jeśli ktoś chciał w ten sposób zmniejszyć liczbę pojedynków przez zniechęcenie autorów - brawo, udało się...
#2
Dołączam, do opinii u góry. Zdecydowanie się zgadzam.

Pani Rickman
[Obrazek: Piecz2.jpg]






#3
Dziękujemy za sugestie i wskazanie dziury w regulaminie. Poddane pod dyskusję w Ekipie.

Temat zamykam.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości