Rap po angielsku
#1
http://www.youtube.com/watch?v=Qp6pwInl6U4

Taka sobie nagryweczka, na cyfrowym aparacie oczywiście.
Tekst mojego autorstwa.
"Zrozumieli, że idealny świat jest podróżą, nie miejscem"

Terry Pratchett
Odpowiedz
#2
Chętnie przeczytam ten tekst, bo mało co zrozumiałem. Mieszkam w UK 8 lat i uwierz mi, poza słowem na F i "Get up" prawie niczego nie można zrozumieć. Poza tym masz manierę "na czarnucha", nie czuję w tym Ciebie, tylko udawanego Murzyna Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
No brzmi to jakbyś za bardzo angielskiego nie umiał, ale nasłuchał się czarnego rapu i udawał niggera z Bronxu ;P Efekt jest taki, że tekstu nie da się zrozumieć przez wymuszone "niewyraźności" w wymowie, a Boratem i tak jedzie. Nie chcę, broń Boże, oceniać Twoich umiejętności językowych, ale po angielsku dobrze śpiewać/rapować jest dużo trudniej niż mówić (a i z tym jest kłopot, w koncu języka trzeba używać na codzień żeby mówić ładnie).

W kwestii muzycznej - flow jak Waszka G.
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem coś w tym jest - podkład jak metronom a kolega i tak zapodaje nierówno. To trzeba umieć. Roots ma rację - czy ja tam usłyszałem 'tesco bitches'??
Odpowiedz
#5
A jeszcze zrozumiałam "repeat again"
"can u hear me? "
"wake up" xD
"solder"
"trouble"
"delicious"
"never"
"shit"


Dziwnie Ci się głos zmienia jak rapujesz po ang. Stanowczo lepiej po polsku. Masz seksowny głos, ale... No nie, po angielsku lepiej nie rapuj. Serio, chłopaki dobrze powiedzieli. I serio momentami zalatywało Boratem.
Odpowiedz
#6
listen up
stand up
delicious
DUPISZYS
wake up
Dużo na F
wake up or die
fulled up (LOL) ?
ta benefende
position
level up (: D)
trouble
landed up ?
peaches ?
I love it
it's my land?
ŁYNIA ŁYNIA ŁYNIA


Szczególnie na końcu słuchać udawanego Mudżyna. Jak widać po wypisanych słowach - nie zrozumiałem nic oprócz tego, że masz kurde wstawać. Nie znam się za bardzo, ale brzmiało kiczowato... Sad
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#7
Jako lektor jęz. angielskiego zrozumiałem z twego bełkotu NIC.
Poważnie.
Braki fatalne.
Jest jednak coś, co może dać Ci szansę na bycie kolejnym Everlastem.
Ten tok nawijki, to właśnie.
Podpicuj angielski jeśli chcesz tak nawijać, bo póki co to jest krzywo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości