RULETKA VIA-APPII
#1
ZAWIESZONE



RULETKA VIA-APPII

Oto przed Wami druga edycja naszej RULETKI! Jest to wydarzenie regularne, comiesięczne (w przeciwieństwie do edycji poprzedniej. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tej zabawie!

REGULAMIN


1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy Forum Literackiego Inkaustus.
2. Każdy użytkownik, który jest aktywny i czynnie uczestniczy w życiu forum, ma szansę wylosować atrakcyjną nagrodę. Z konkursu wyłączeni są członkowie Ekipy, w tym: Administratorzy, Moderatorzy i Redaktorzy.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest uzyskanie co najmniej jednego biletu uprawniającego do wzięcia udziału w losowaniu.
4. Ilość możliwych do uzyskania biletów jest nieograniczona. Im większa ilość zdobytych biletów, tym większa szansa na zdobycie nagrody.
5. Jeden bilet uzyskuje się poprzez napisanie 10 rzeczowych i rozbudowanych komentarzy w dziale "Twórczość".
6. Komentarze typu:

"Super 10/10"
"Twój tekst naprawdę mi się podobał/nie podobał"
"Nie znam się na gramatyce i interpunkcji, lecz Twoja praca mi się podobała"
"Inni lepiej ocenią Twoją pracę, gdyż nie znam się na tym, ale całość była znośna/fajna/super"

lub inne podobne nie będą brane pod uwagę. Warunkiem jest bowiem przekroczenie ilości 300 znaków i dobra jakość merytoryczna



7. Nagrodą główną w konkursie jest książka niespodzianka.
8. Okres konkursu brany pod uwagę przy zliczaniu komentarzy rozpoczyna się 15 każdego miesiąca i kończy 14 miesiąca następnego
9. Zwycięski los zostanie komputerowo wylosowany spośród wszystkich rozdanych biletów.
10. Ogłoszenie wyników loterii 15 każdego miesiąca trwania zabawy
12. Wszelkie pytania i niejasności prosimy kierować na PW: gorzkiblotnica lub pozostałych członków Administracji Forum Inkaustus.


Życzymy szczęścia i wytrwałej pracy!

Administracja Forum Literackiego Inkaustus
Odpowiedz
#2
Ruletka ruszyła.
Krupier wrzuca połyskliwą kulkę na tarczę obracającej się ruletki. Kulka wskakuje między wgłębienia w tarczy, odbija się, przeskakuje. W końcu się zatrzymuje.
Tarcza wyhamowuje, poznajemy imię zwycięzcy.

Zwycięski los należy do użytkownika ... ISH

Nagrodą w konkursie jest książka: "Ja, Inkwizytor" Jacek Piekara



Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!
Ekipa FL Inkaustus
Odpowiedz
#3
O. Jak miło.

Gdzie było moje szczęście jak na kumulację się czaiłem?

A może i lepiej. Kasę bym przechlał a książka to książkaSmile
Odpowiedz
#4
Gratuluję! Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#5
Również gratuluję Wink
Odpowiedz
#6
Ishby sprawiedliwość oddać - gratuluję.
"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz
#7
W kolejnej edycji naszej forumowej zabawy, która (mam nadzieję) stała się zdarzeniem cyklicznym, bilety uprawniające do udziału w losowaniu upominku książkowego uzyskali:

1 Maciekbuk
2 Changed
3 Magiczny
4 Black Moon
5 Starysta
6 Wysogot
7 Bożena
8 Miriad

Wszyscy uzyskali po jednym bilecie, czyli szanse w głosowaniu były równe.
Nasz "wysoce inteligentny program losujący" wytypował nr 5. Tym samym upominek w postaci książki David'a Cain'a "Punkt Wyjścia" trafia do Starysty.

Serdecznie Gratulujemy!
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#8
Blush To się nazywa szczęśliwy los.
Smile Dziękuję.
Co powiedzieć? Idea
No powiem tylko, dziękuję. Szczególnie tej losującej maszynce.
Wszystkim powodzenia w następnej edycji. Smile
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#9
Los, może szczęśliwy ale czy książki doczekasz....wątpię Smile
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#10
(22-09-2012, 21:45)Lyssa napisał(a): Los, może szczęśliwy ale czy książki doczekasz....wątpię Smile

dlaczegóż to wątpisz?
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#11
Smile Dotarła w stanie nienaruszonym Wink
Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękuję.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#12
Gratulacje, Starysto!

Lysso, mam nadzieję, że miałaś na myśli brak zaufania do Poczty Polskiej, pisząc o wątpliwościach dotyczących dotarcia książki do laureata... Wink
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#13
Wygrałam konkurs "Radość pisania" nagrodą miała być książka i druk w w Via - Appii jakoś nie doczekałam Smile)
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#14
Lysso, wyślę do Ciebie pw w tej sprawie

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#15
Lysso, no żesz, jeżeli coś nie dochodzi etc. to przecież trzeba bić do Orków na alarm. Nie po to się to organizuje by sobie jaja robić Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości