Publikacja tekstu na konkurs
#1
Witam. Mam mały problem. Piszę opowiadanie na konkurs, jednak nie mam nikogo, kto mógłby rzetelnie ocenić pracę, wytknąć błędy. Jednak jak to w konkursie, nie wolno tekstu wcześniej publikować. Czy dotyczy to również for internetowych? A jeżeli by nie można, to byłby ktoś chętny na weryfikację tekstu poza forum?
Odpowiedz
#2
Wymóg dostarczenia nieopublikowanego tekstu dotyczy również for internetowych niestety. W całości lub części nie mogą to być teksty publikowane.

Jest pewien sposób na obejście tej sytuacji. Otóż można opublikować tekst na zamkniętym forum lub na otwartym forum, lecz w zamkniętym dziale. Chodzi głównie o dostep dla postronnych użytkowników, którzy nie muszą sie rejestrować, a widzą tekst na forum. Dotyczy to również wyszukiwarki google, która zaidneksuje (czyt. zapisze) tekst w swojej bazie i umożliwi dostęp do niego z poziomu wyszukiwania.

Oczywiście, jeżeli całe forum jest zamknięte i Ty umieścisz tam tekst, to może się okazać, że ktoś to jednak zobaczy (ktoś zarejestrowany tam). Aby mieć zupełną pewność można:
- umówić się z kimś poza forum i tam sie wymienić linkami, spostrzezeniami
- wejść do zamkniętej społeczności typu Gildia Pisarzy (dotyczy naszego forum), gdzie jest specjalny dział na umieszczanie tekstów i pracę nad nimi m.in. na potrzeby konkursów
- wykupienie zwykle płatnej korekty.

Cóż, możliwości są, trzeba tylko wybrać Wink
Odpowiedz
#3
Na szczęście problem się rozwiązał, i znalazło się dwoje ludzi, którzy zechcieliby skomentować moje wypociny Big Grin
Odpowiedz
#4
Najlepszym rozwiązaniem jest przesłaniem kilku osobom tekstu na wiadomość prywatną, którzy chcieliby ocenić twórczość.

____________________
Zacznę używać neostrata oraz biodermokosmetyki dla zdrowia skóry.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości