Propozycja odnośnie areny.
#1
Witam państwa Smile

Taka mała propozycja co do przesyłania tekstów do sędziego, chodzi oczywiście o arenę. W obecnej sytuacji przesyłany tekst jest pozbawiany wszelkiego formatowania przy wklejaniu go przez Gorzkiego do tematu. By temu zapobiec należałoby użyć "sposobu" który nie wykorzystuje formatowania z forum ([.p] [.i] etc). Proponuje używanie darmowej strony http://ctrlv.it/ (jeśli to niedozwolona reklama to przepraszam).

Co do samej strony Gdy wkleimy na niej dowolny tekst dla przykładu:

Pierwszy akapit
- Dialog
- Dialog kursywą
Drugi akapit

Następnie wybierając z prawego górnego roku przycisk [ txt ] otrzymamy link do naszego tekstu z zachowanym formatowaniem. Gorzki musiałby tylko skopiować zawartość linku a następnie wkleić do postu.


Link do powyższego tekstu http://ctrlv.it/txt/MjkzNDc5
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
#2
Albo po prostu używajcie "code"
Kod:
który zachowuje [i]formatowanie[/i]
Wink
~~~ Na emeryturze było nudno ~~~
Wróciłem więc. Tak trochę.
#3
W sumie to jest dobry pomysł. Ja jestem za propozycją Magicznego.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

#4
a ja jestem za propozycją Nae.
#5
Gorzki w tym momencie wstawia takie teksty, jakie przysyłają mu pojedynkujące sie osoby. Oznacza to tylko tyle, że jak sobie ktoś sformatuje, tak będzie miał wyświetlone. Na forum mamy dostępne funkcje formatowania tekstu, więc nie ma z tym problemu. To tylko zależy od samego użytkownika, a wiadomo, że im tekst się ładniej prezentuje w pojedynku tym wiecej osób go pewnie przeczyta i wyda werdykt.

Przy okazji nie widzę sposobu w jaki można wykorzystać wspomnianą stronę do formatowania tekstu. Ona sama przecież go nie sformatuje, więc wracamy do punktu wyjścia, aby użytkownik wpisał odpowiednie komendy dot. formatowania w swoim tekście i przekazał go Gorzkiemu.
#6
(31-03-2012, 12:23)Danek napisał(a): Gorzki w tym momencie wstawia takie teksty, jakie przysyłają mu pojedynkujące sie osoby. Oznacza to tylko tyle, że jak sobie ktoś sformatuje, tak będzie miał wyświetlone. Na forum mamy dostępne funkcje formatowania tekstu, więc nie ma z tym problemu. To tylko zależy od samego użytkownika, a wiadomo, że im tekst się ładniej prezentuje w pojedynku tym wiecej osób go pewnie przeczyta i wyda werdykt.

Przy okazji nie widzę sposobu w jaki można wykorzystać wspomnianą stronę do formatowania tekstu. Ona sama przecież go nie sformatuje, więc wracamy do punktu wyjścia, aby użytkownik wpisał odpowiednie komendy dot. formatowania w swoim tekście i przekazał go Gorzkiemu.

Niestety ale jesteś w błędzie. Mój zakończony pojedynek http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=8275 jest pozbawiony wszelkiego formatowania, pomimo iż przesłałem tekst z zaznaczonymi akapitami tagiem używanym na forum.

Jednak wiadomość prywatna jest traktowana podobnie jak post na forum. Jeśli wysyłam coś z tagiem automatycznie się on "usuwa" pokazując efekt , przez co gorzki sam musiałby ponownie tagować treść. Strona którą podałem na za zadanie zachować formatowanie wstępne [*p] a nie już zużyte:
akapit
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
#7
Hm, Gorzki zapewne przez pomyłkę skopiował tekst bezpośrednio z PW, zamiast z odpowiedzi na PW. Normalnie klika się Odpowiedz i wtedy Twój tekst jest cytowany w nowym oknie odpowiedzi na PW, razem ze wszystkimi znacznikami. W ten sposób Gorzki zwykle wkleja teksty - pewnie tym razem zapomniał...
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#8
Dokładnie. Forum zapewnia możliwości kopiowania tekstu z formatowaniem, choć dziękujemy za zwrócenie uwagi i przepraszamy za niedogodności Smile
#9
Jeśli będę się pojedynkował, to z kim , kiedy i na jakich zasadach ?
#10
Trawo! Wysłałem Ci PW ze szczegółami, gdzie szukać informacji. Odczytaj je. W razie wątpliwości pisz PW.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości