Propozycja konkursu
#1
Lightbulb 
Ponieważ ruletka, powoli nam się kończy, zaczęłam myśleć o innym konkursie i tak wpadł mi do głowy konkurs, w którym wygraną, był by komentarz Pana Stefana Dardy( jeśli by się zgodził)
Wydaje mi się, że po prostu konkurs polegałby na tym, że piszemy utwór o konkretnej tematyce i wygrywa najlepszy.
Oczywiście owy pomysł można by zmodyfikować, a to tylko propozycja.
Co sądzicie?

Pani Rickman
[Obrazek: Piecz2.jpg]






#2
Trudno, żeby wygrał najgorszy.

Nie umniejszając wiedzy i umiejętnościom Pana Dardy, nie wiem czy w natłoku pracy chciałoby mi się pisać tekst tylko po to, żeby wygrać komentarz...
#3
(29-09-2011, 15:04)Duśka napisał(a): Trudno, żeby wygrał najgorszy.

Nie umniejszając wiedzy i umiejętnościom Pana Dardy, nie wiem czy w natłoku pracy chciałoby mi się pisać tekst tylko po to, żeby wygrać komentarz...

To zależy, na ile cenisz sobie Pan Dardę, dla mnie np, jego komentarz do tekstu, był by dużo lepszą nagrodą niż jakaś inna rzecz. To zależy na ile Ty cenisz sobie jego zdanie. Jeżeli jego wkład w komentarz do Twojego tekstu - podczas gdy jak wspomniałaś, ma tak mało czasu - nie zadowala Cię, to to mówi to samo za siebie.

Co kolwiek nie postrzegam też sytuacji tak, by nagrodą, za każdym razem musiałaby być rzecz materialna.

[Obrazek: Piecz2.jpg]






#4
Powiedziałam, ze ja mam dużo pracy, nie Pan Darda, bo skąd miałabym wiedzieć cokolwiek o jego zapracowaniu? Nie zależy nic od tego, na ile sobie cenię. Liczę zyski i straty. Komentarz od Pana Dardy byłby miły, ale nie rekompensowałby mi czasu poświęconego na napisanie tekstu konkursowego.

#5
Skąd mogłabyś wiedzieć? Gdybyś czytała jego dział, od razu byś wiedziała, choćby czytając jego odp na moje pytanie, no chyba, że na to też żal Ci czasu?
[Obrazek: Piecz2.jpg]






#6
Ostrzegam, radzę sobie przypomnieć, co mówiłem Wam wczoraj o załatwianiu osobistych niesnasek i wbijaniu sobie szpilek na publicznym forum...
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#7
Root, ja się wypowiadam na temat konkursu, więc proszę mnie za nic nie karać... Widzę, że już nie bardzo mogę wyrazić swoje zdanie nawet...

A to na co przeznaczam czas, przepraszam, to tylko i wyłącznie moja prywatna sprawa...
#8
A może inaczej? Jest pewna pani, która nie pogardza tekstami debiutantów i w czasie kiedy wydaje własną książkę pozwala zabłysnąć nieznanym pisarzom i publikuje ich opowiadania bądź wiersze wraz ze swoją powieścią. Coś w rodzaju dodatkowych stron. Może najlepszy tekst można by opublikować? Jeśli by coś w tym stylu wam przypadło do gustu to mogę zapytać czy by nie miała nic przeciw. Tylko to by musiał byś na prawdę dobry tekst, nie żadna kiszka ani nic przeciętnego. Taka praca na czwórkę. Co wy na to?
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

#9
Dobry pomysłSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






#10
To by był wspaniały pomysł! Pytaj, więc ową panią siloe ;D
#11
Ok. Jak tylko admini ustalą zasady tego konkursu i tematykę to będziemy negocjować Wink
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

#12
Poddane pod dyskusję, temat zamykam.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości