Projekt muzyczno-poetycki
#1
Lightbulb 
Witam.

Poszukuje kogoś z dobrą dykcją i dobrym głosem ("radiowym") do projektu muzyczno-poetyckiego. Męski lub damski, nie ma znaczenia.

Mam w planach zrobienie ambientowego podkładu muzycznego, a na to nałożyć wokal - kogoś, kto będzie czytał moje wiersze.

Coś w stylu niektórych kawałków zespołu Godspeed! You black emeperor - niestety jestem w pracy i mam blokadę na większość rozrywkowych stron internetowych, wiec nie mogę podać przykładu, ale jest tego pełno na YouTube. Jakieś przykłady podam w domu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o peema, albo odpowiedzieć w tym wątku.

Pozdrawiam
-rr-
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#2
P.S. Jeśli ktoś ma ochotę posłuchać muzyki, którą tworze, zapraszam na http://www.myspace.com/rootsratmusic
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
Nie mówię, że codziennie słucham takiej muzyki, ale jest fenomenalna. Niektóre kawałki strasznie przypadły mi do gustu (np. Amoeba Dance, czy Interstellar)

Niestety wokalu nie mam dobrego, a z chęcią bym się przyłączył. Ale ludzie, reszta, na co jeszcze czekacie?
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#4
Ja nie mówię/śpiewam publicznie od jakiegoś czasu ;]

Ale pomysł bardzo dobry ;]
Odpowiedz
#5
Do mnie ta muza bardziej niż przemawia - uzależniłem się w instant second - gdyby można było odzwierciedlić moją psychikę, to by tak brzmiała, no może z domieszką lekkiej petardy miejscami...
A głos? No cóż, ja uważam, że mówię wyraźnie :-)
Namaste, Tygerski
ps. kiedyś to nagrałem, nie jest dopracowane i absolutnie na freestyle'u z kartki (ale mojego autorstwa), można sprawdzić, czy mówię wyraźnie : http://www.youtube.com/watch?v=qcoQRqSKNJ4
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#6
Wg mnie mógłbyś mówić wyraźniej. Szerooookoooo buzia Wink I trochę wolniej. Podoba mi się za to brzmienie, chociaż jest nieco za mało basowe. Wiem, wybrzydzam. Jutro wyjeżdżam na dwa tygodnie, ale jeśli masz ochotę, to możesz nagrać parę próbek (najlepiej któreś z moich wierszy, jako że je właśnie chcę jako wokal). Bejzikly, myślę o czymś na kształt mojego kawałka "Become The Sky" - do odsłuchania na stronie. Ta dziewczyna trochę niewyraźnie to czyta, ale to ma być coś w ten deseń, może trochę bardziej ambientowe.

Jeszcze a propo recytacji - Saul Williams to mój ideał. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym MC, jest również świetnym poetą, jego teksty są kapitalne...

Polecam tomik "The Dead Emcee Scrolls", kosmos Smile

Tutaj próbka jego możliwości:

"Coded Language", tekst (kapitalny kawałek, swoją drogą) tutaj.
Ten sam kawałek w wersji z muzyką DJ Krusta - http://www.youtube.com/watch?v=HerpGwbLSM8&feature=fvw

I jeszcze dwa fragmenty filmu "Slam":

"Sha-Clack-Clack"
"Amethyst Rock"
.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
No wiesz, ja mogę mówić wyraźniej, no problemo, tylko kwestia jeszcze w jakim języku i jakie teksty. Obecnie padła mi mp3 (a z majkiem miałem) - katastrofa w pi..... (no wiadomo ;p ), ale do czasu jak wrócisz postaram się coś zgrać, jak mi rzucisz jakiegoś hinta.
Namaste, Tygerski
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#8
Po polskiemu Wink A hinta? Nie wiem, np: to i to Smile

P.S. Wpadnij do Leeds, ja mam proper majka Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#9
It is on my list 'to do', m8 ;p and Galway ;p maybe november or smthn ;p and FYI, zdecydowanie popieram to drugie 'to' ;-)
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#10
W listopadzie? Chcesz się utopić w deszczu? Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#11
Ja jestem nieprzemakalny, a deszcz (ale bez wiatru) dodaje mi +2 do siły witalnej ;p
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#12
No i jak Tigre? Masz jakieś próbki? Bo podkłady się powoli robią...
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#13
Ok, ogarnąłem to. Wyślij mi maila na PW czy coś to wyślę ci te próbki.
Namaste, Tygerski
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#14
Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę się zaangażować, zapraszam Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#15
CENZURA!!! Link pojawi się do już gotowego kawałka, a nie półproduktu Smile Sorry Tigre Tongue

buuu, nie mogę się doczekać, no

No rządzi no ;-)

Namaste, Tygerski
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości