Projekt Kopalnia Czarnej Rudy
#1
Jak zapewne sporo osób wie z innych for, tworzone są modyfikacje do gry Gothic. Otóż i ja tworzę jedną. Ale brak nam scenarzystow. A gdy nie ma grafikow to szuka się na forum graficznym. Dlatego ja, z powodu wyżej wymienionego, zamierzam szukać scenarzystow na forum literackim.

O nas:
Cytat:Kiedyś, dawno temu, istniała grupa moddingowa działająca w grze Gothic, o nazwie "Dragon Rost Mystic Power Team". Lecz jak to bywało, team miał duże ambicje, ale małe doświadczenie i jeszcze mniej czasu. Po jakimś czasie zaczęło brakować modderów gothicowych, a więc team przeszedł transformacje. Więc zaczęto moddingować Obliviona. Jednak team się rozpadł. Po jakimś czasie, ludzie z DRMPTeam, już bardziej doświadczeni, chcieli reaktywacji. I tak powstał zespół "Dark Assasin's" moddujący Gothic I. Jednak historia lubi się mścić, mianowicie brakowało czasu. Rodzina, kobiety, dzieci, domy, psy, koty i wiele innych czynników zewnętrznych sprawiło, że DA także się rozpadł. Dziś, po kilku latach, o wiele bardziej doświadczeni moddersi biorą sprawy w swoje ręcę, reaktywując team "Dark Assasin's" i "Dragon Rost Mystic Power Team" i tworząc grupe o niezwykle prostej nazwie: "Modders Group". Czy historia znów zatoczy koło? Czy znów braknie czasu? O tym się dowiemy niedługo...

Czlonkowie:
Cytat:Werewolf - Level Designer, Web Designer

Jason - Skrypter, Level Designer, Grafik 3D

Jaukosh - Grafik 3D

Kruczek - Skrypter, Animator, Level Designer, Grafik 3D

TheKaban25 - Reżyser

Jurigag - Skrypter

Rybopiotr - Grafik 3D

Raksza14 - Grafik 2D

Fabuła moda:
Cytat:Po stworzeniu bariery, rozpoczęto wydobywać magiczną rudę, która miała zasilać żołnierzy króla w niezniszczalną broń. Jednak kruszec, który miał uratować ludzi stał się ich koszmarem. Orkowie także nauczyli się go wykorzystywać w kuźni. Po pewnym czasie od stworzenia bariery, w Starej Kopalni odnaleziono wiele odnóg, w których płyneły żyły o wiele lepszego materiału niż stara magiczna ruda - mianowicie, była to ruda o innym kolorze i o wiele potężniejszych właściwościach - Czarna Ruda. Gdy wieść rozeszła się po wsze krainy, Myrtanę, Varrant, Nordmar i wiele innych, do kolonii wkroczyła grupa ludzi, która po krótkim czasie stała się koszmarem Gomeza i jego świty. Poszukiwacze Rudy. Ludzie, którzy władali bronią i byli okuci w zbroje z tego magicznego kruszca, a do tego byli świetnie wyszkoleni. Szybko przejeli kopalnie, biorąc na niewolników straż i cieni znajdującą się w Starej Kopalni, przyjmując w swoje szeregi kopaczy. Przy ich pomocy wybudowali dobrze ufortyfikowany obóz przed kopalnią, zaczeli pertraktować z Nowym Obozem i Obozem na Bagnach i wpadli w wojnę ze Starym Obozem.

Wymagania:
Cytat:Scenarzysta:

-Wyobraźnia, Kreatywność
-Umiejętność pisania długich, zawiłych ale nie nudnych questów, historii i innych

Kontakt: GG 9555650
Odpowiedz
#2
Myślę, że mógłym dać radę, tylko napiszcie do mnie co i jak.

Moje GG: 34521755
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości