Problemy z długim tekstem.
#1
Mój problem jest w sumie bardzo prosty do rozwiązania. Umieszczając tu swoje skromne prace odnoszę nieprzyjemne wrażenie, że administratorzy preferują formy krótkie albo pisane po kawałku. Ja niestety nie dość że mam paskudny zwyczaj pisania opowiadań długich to na dodatek pragnę umieszczać je dopiero po dokończeniu i bardzo proszę w tym celu Państwa Administratorów by zablokowali opcje scalania postów, utrudnia ona niemiłosiernie życie. Chodzi mi dokładnie o to by można było wstawić post pod post, mając za każdym razem do dyspozycji pełną pulę ilości znaków. Gdyby moja prośba została spełniona, nie musiałbym fatygować Państwa Administratorów scalaniem moich wypocin. Pozdrowienia dla całej ekipy.. strona jest na poziomie.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
#2
Niestety muszę cię rozczarował: Panowie Administratorzy nie są wrednymi łajzami i wcale specjalnie nie ustawiają minimalnej ilości znaków, coby dobry user nie mógł w całości swego tekstu wstawić.
A teraz na poważnie. Mogę trochę pokombinować w ACP, ale... Wątpię, żeby to coś dało. Może uda mi się coś zrobić, bo wcześniej już próbowałem, ale nic z tego nie wyszło. Więc dopóki się z tym problemem nie uporam, to będziesz musiał wstawiać swoje prace w dwóch postach,przykro mi. Naprawdę, na razie nic nie mogę na to poradzić, złośliwość rzeczy martwych.

Temat zamykam.// Kot
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości