Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Priorytet"
#1
W życiu najważniejsze są:
Miłość, Sztuka i Filozofia;
A na pierwszym miejscu
jest alkohol.



Odpowiedz
#2
Jakbym swojego dobrego kumpla słyszała Big Grin Świetny aforyzm, zapamiętam Wink Co, oczywiście nie znaczy, że się z nim zgadzam Tongue
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#3
Dobre, zapadające w pamięć, tak jak Kapadocja powiedziała. Kilka słów, a cieszy ;D
"Człowiek rodzi się, by umrzeć."
Moje kreacje na Inku:
Jakub Wędrowycz - Polowanie na Czarownicę Pavlę (fanfiction)
Jakub Wędrowycz - Włamanie do aresztu (fanfiction)
Odpowiedz
#4
Super, co tu wiele mówić Big Grin
Odpowiedz
#5
Wszystko byłoby wporządku gdybym lubił alkohol.
Moje Gadu Gadu: 13187379
----
Moja twórczość:
Bezbarwny żywioł (poezja)
Ostatni Element (akcja)
Drzwi na końcu korytarza (Horror)
Spójrz w moje oczy(Poezja)
Odpowiedz
#6
Ja bym jednak przyznała pierwsze miejsce Miłości, Sztuce i Filozofii. Aczkolwiek alkohol też lubię. Smile

Ten tekst to prawdziwa miniatura. Nie przepadam za tak krótkimi formami, ale to jest dość celne. Chociaż ja bym się pokusiła o króciusieńkie chociaż wyjaśnienie, czemu akurat na pierwszym miejscu jest alkohol.

7/10
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#7
Ogólnie ciekawe. Niestety nie mogę się zgodzić z tym, że na pierwszym miejscu jest alkohol Tongue
Cytat:Chociaż ja bym się pokusiła o króciusieńkie chociaż wyjaśnienie, czemu akurat na pierwszym miejscu jest alkohol.
Ja tak samo.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości