Powód
#1
Można, ale po pierwsze:
Dlaczego odchodzisz?

Chyba komuś przeszkadzam/ dostałem propozycję zmiany portalu/Confused
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#2
Ojej, teraz się nad sobą rozczulasz. Przestań człowieku. Nie powiedziałam, żebyś sobie poszedł, tylko, że to co zamieszczasz jest komentowane w negatywny sposób, bo nie jest związane z pisaniem, ale z przekonywaniem do swoich racji, religii. I chodziło mi tylko o publicystykę. Przecież Twoje wiersze komentowałam pozytywnie. Nie musisz od razu opuszczać forum i to w taki spektakularny sposób, żeby wszyscy widzieli, jaki to jesteś poszkodowany. To żenujące. Nie dziw się, że się niektórzy denerwują, skoro nie potrafisz z godnością, a przede wszystkim zrozumieniem przyjmować uwag pod swoim adresem.

A w ogóle, to ten dział chyba dotyczy propozycji zmian na forum.
Odpowiedz
#3
Cytat:Chyba komuś przeszkadzam/ dostałem propozycję zmiany portalu
Aleś mnie rozbawił. Big GrinBig GrinBig Grin

Zawsze ktoś, komuś "przeszkadza", ktoś, kogoś drażni, ktoś, kogoś nie znosi.
Zdarza się, to normalne jest.
Ktoś mnie drażni, ja kogoś drażnię.
Niemożliwe, żeby wszyscy się kochali.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#4
Cytat:Aleś mnie rozbawił. Big GrinBig GrinBig Grin

To się cieszęBig Grin
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
#5
(04-11-2015, 09:57)czarownica napisał(a): Ojej, teraz się nad sobą rozczulasz. Przestań człowieku. Nie powiedziałam, żebyś sobie poszedł, tylko, że to co zamieszczasz jest komentowane w negatywny sposób, bo nie jest związane z pisaniem, ale z przekonywaniem do swoich racji, religii. I chodziło mi tylko o publicystykę. Przecież Twoje wiersze komentowałam pozytywnie. Nie musisz od razu opuszczać forum i to w taki spektakularny sposób, żeby wszyscy widzieli, jaki to jesteś poszkodowany. To żenujące. Nie dziw się, że się niektórzy denerwują, skoro nie potrafisz z godnością, a przede wszystkim zrozumieniem przyjmować uwag pod swoim adresem.

A w ogóle, to ten dział chyba dotyczy propozycji zmian na forum.

Muszę przyznać że obecny Twój awatar wygląda o wiele korzystniej niż poprzedni
Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości