Poszukiwany - story writer
#1
Witam,
razem z kolegą jestem w trakcie tworzenia gry side-scrollowej 2D, która nie jest ograniczana sama w sobie, ponieważ istnieje możliwość implementacji odrobiny 3D. Otóż do rzeczy, osobiście uważam, że fabuła jest podstawą każdej produkcji, ale sam nie skleiłbym niczego sensownego. Szukam osoby, która chciałaby ożywić swoje pomysły i nie ma problemu z poruszaniem się po najróżniejszych tematach i gatunkach literackich.

Co do samej gry - jest to jedna z naszych pierwszych produkcji, dlatego służy ona bardziej pokazania na co nas stać, żeby w przyszłości zbudować solidny zespół z grafikiem, którego obecnie nam brakuje - całość graficzna wychodzi spod mojego ołówka.

Wymagania:
-pomysłowość;
-przyjazne nastawienie;
-chęć komunikacji i współpracy (głownie przez skype);
-wiek 18 z przymrużeniem oka;

Jak widać nie poszukujemy osoby o stażu kilkuletnim itp. Jest to projekt bardziej dla wybicia się i pokazaniu swoich umiejętności dlatego osoby początkujące, z pomysłami i chęcią późniejszej współpracy są bardzo mile widziane. Dla nas liczą się pomysły i umiejętność opowiedzenia swojej historii w postaci kilku wciągających tekstów o zabarwieniu humorystycznym.

Do samej gry dodam, że chodzi o przygody przygłupiego drwala, który ma bardzo dużo różnych przywidzeń, snów co daje praktycznie nieograniczone pole do popisu od fantastyki po komedię i dramat.

Jako członek naszego małego zespołu na pewno dostaniesz swoje miejsce w zakładce "autorzy" oraz możesz liczyć na sprawiedliwy podział ewentualnych profitów - których nie obiecujemy, ponieważ tak jak pisałem nie o pieniądze chodzi w tym projekcie.
Odpowiedz
#2
Witam.być może mógłbym podrzucić parę pomysłów i lapsusów. wyobraźni i pozytywnego nastawienia mam spore zapasy.macie już jakiś zalążek historyjki, gdzie i kiedy się to dzieje? skąd te przywidzenia i sny? w jaki sposób zjawiają się w jego życiu ( po wypiciu flaszki? przypadkowym zetknięciem się z obuchem siekierki? przytrucie grzybkami? toksyczne opary z wygódki w środku lata przenoszą go w inny wymiar? przedawkowanie kapuśniaku?
kontakt na priv może?
Odpowiedz
#3
fajny projekt, właśnie wróciłem z pracy w polu a nie dalej jak wczoraj rąbałem drewno. podrzucam parę informacji o mnie, mógłbym potraktować ten projekt nawet poważnie (byle nie zbyt serio), z chęcią poczytam co robicie, więcej szczegółów itd.

tu o mnie: http://soldnpacked.com
parę tekstów:
utwór poetycki
dialog
opowiadanie
absurd
publicystyka z przymrużeniem
filmik z uśmiechem
filmik z kasą

robię różne rzeczy, jak atmosfera i ludzie fajni to z chęcią się rozpiszę i wejdę w temat. dajcie coś więcej na priva. mój email to jakub.godawa@gmail.com

pozdrawiam serdecznie,
Kuba
Odpowiedz
#4
Macie jakieś tech-demo przynajmniej? Czego oczekujecie od historii? Ma być realistyczna, surrealistyczna, mroczno-humorystyczna w stylu Burtona? Ma być rozbudowana i rozgałęziona czy całkowicie liniowa?
Jakimi narzędziami się posługujecie?
Jaki styl graficzny ma reprezentować wasza produkcja?
"Dalsza współpraca" brzmi obiecująco, zwłaszcza, że sam startuję właśnie ze swoim projektem.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości