Pomysł na dział
#1
Tak przeglądałam sobie forum. I pomyślałam, że czegoś mi tu brak. Może dobrym działem byłaby "pomysłownia" albo coś w rodzaju "warsztatów"? Chodziło by mi o miejsce gdzie można by było wrzucać tematy - ćwiczenia. Jak na przykład ktoś z nas ma problem z jakimś wątkiem, nie wie jak sobie z tym poradzić więc wchodzi tu wklepuje temat,a my mu pomagamy ( po prostu wyrażamy swoje zdanie ). Nie będziemy tu wklejać opowiadań, ale rzuci się na talerz problem, np. Jak byś opisał kobietę swych marzeń? ( oczywiście to ogólny przykład ) albo: Mam problem z opisaniem nieszczęśliwej dziewczyny spacerującej parkiem. Oczywiście dodało by się małe wyjaśnienie o co konkretnie chodzi.
Taki dział mógł by pomagać przy braku pomysłu, lub weny. Czasami dobrze jest wesprzeć się na czyimś ramieniu. Łatwiej się wtedy pracuje, a i może podleci coś ciekawego.
Mam nadzieję, że nie zagmatwałam tego wyjaśnienia.Big Grin
#2
Do takich rzeczy służy Kałamarz.
Można go wzbogacić o proponowany przez Ciebie dział.
Może komuś się przyda Smile
Obgadamy tę sprawę w Zielonym Pokoju.
[Obrazek: eyes480c.jpg]

Mruczę, więc jestem!



#3
Ja się podczepię za to, aby nowego wątku nie tworzyć - moim zdaniem inna twórczość nie powinna mieć muzycznego poddziału. Wydaje mi się on niepotrzebny. Wystarczy, że każdy użytkownik ma swój temat w 'innej twórczości' i to wystarcza na wszystko Wink
#4
Kałamarz -> Kącik Literata. Miejsce warsztatowe, odpowiadamy tam na wszelkie pytania związane z literaturą. Do zwykłych problemów z czymkolwiek jest dział "Pytania, problemy".

Nie ma co tego obgadywać w AChacie bo taki dział już jest.

Co do Innej Twórczości, to nie był mój pomysł z założeniem takiego poddziału. Powstał on głownie dlatego, że na samych początkach forum większość osób tworzyła muzykę, rzadko kto zajmował się fotografią, rysunkami itp. Można ew. usunąć ten dział i przesunąć tematy. To możemy obgadać w VipChacie i AChacie.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
#5
(20-03-2010, 15:53)Malbert napisał(a): Kałamarz -> Kącik Literata. Miejsce warsztatowe, odpowiadamy tam na wszelkie pytania związane z literaturą. Do zwykłych problemów z czymkolwiek jest dział "Pytania, problemy".

Zgadzam się. Działów Ci u nas dostatek. Nie ma potrzeby zaśmiecać forum, bo będzie tak że w każdym dziale będzie jeden wątek. Kącik Literata w zupełności wystarczy na tego typu dyskusje.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#6
Co do "Innej Twórczości" poruszę temat w VChacie. Tymczasem zamykam.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości