Pomóżcie, doradźcie!
#1
Drodzy Forumowicze Big Grin
Sprawa jest następująca: chciałbym w końcu wziąć się w garść i spróbować wysłać któreś z opowiadań do gazet, publikujących teksty debiutantów.
Tu pojawia się prośba/pytanie do userów, którzy znają moje opka. Czy którekolwiek z nich Waszym zdaniem nadaje się do wysłania? Jeśli tak, to które?
Chyba nie muszę dodawać, że zależy mi na szczrych i obiektywnych odpowiedziach Wink

Liczę na pomoc z Waszej strony Wink
Dis
Odpowiedz
#2
'Adrenalina' - nie dość, że świetne, to w dodatku mogę z czystym sumieniem napisać, że innych jeszcze nie czytałam ;p


Pozdrawiam,
Zapętlona
Jestem użytkownikiem Forum Literackiego. Interpretuję, jak czuję. Proszę o rzeczową i konstruktywną krytykę.
Odpowiedz
#3
Dis, sęk jeszcze w regulaminie gazety odnośnie nadsyłanych opowiadań. Najczęściej chcą utwory nigdzie jeszcze nie publikowane (w tym w necie co lubią skrzętnie sprawdzać).
Odpowiedz
#4
Zapętlona, dajesz mi do myślenia, bo jakoś tak podświadomie stawiałem "Adrenalinę" na ostatnim miejscu Tongue

Wiem, Zgubo, mam to na uwadze. Jednak pismo, na którym zależy mi najbardziej nie ma chyba takich wymagań. Przynajmniej nie znalazłem informacji o takowych.
Odpowiedz
#5
To trzymam kciuki za powodzenie Smile
Odpowiedz
#6
Zguba ma rację - mogą w ogóle nie przyjąć tekstu, który został opublikowany na forum.
No ale powodzenia. Wink

(co mi uświadomiło, że chyba nie czytałem żadnego Twojego tekstu xD Niebawem nadrobię^^)
~~~ Na emeryturze było nudno ~~~
Wróciłem więc. Tak trochę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości