Podziel się zwiastunem
#1
Jak doskonale wiemy, często zwiastuny są znacznie lepsze od samych gier, co nie znaczy, że nie można opiewać nad nimi. Biorąc pod uwagę możliwość wsadzania filmików bezpośrednio w postach, może podzielicie się ulubionymi zwiastunami, bądź też czymś na co czekacie z zapartym tchem?

Całkiem ciekawe, chociaż lekkawo statyczny zwiastun Wink




Odpowiedz
#2
Jak dla mnie niezwykle klimatyczny trailer Diablo III. Co jak co ale Blizzard umie zainteresować gracza swoją grą.



Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#3
Zgadzam się, że Blizzard robi majstersztyki.
Dlatego u mnie w czołówce zwiastunów są:










W dwóch pierwszych urzekają mnie główni undeadzi. Plus genialny, absolutnie genialny głos Illidana w drugim zwiastunie. Na litość bogów, jakby do mnie ktoś się tak odezwał, miałby mnie w kieszeni jako fankę i wyznawczyni po wsze czasy. Big Grin
W ostatnim - ogólny klimat, fantastyczne wykonanie, no i głos Terenasa. Big Grin I w ogóle pomysł - świetne.

Zwiastuna Cataclysmu nie dorzucam z premedytacją, bo - mimo że właściwie jest zrobiony poprawnie i nie mam żadnych konkretów, żeby się przyczepić - brakuje mu, moim zdaniem, tego "czegoś". Jest smok, robi rozpierduchę, i właściwie tyle. O ile trailery z The Burning Crusade i Wrath of the Lich King oglądam raz po raz z niesłabnącym entuzjazmem, o tyle Cataclysmowego zwiastuna raczej nie ruszam po kilku pierwszych obejrzeniach.
Odpowiedz
#4
No to jeżeli jesteśmy przy (powoli schodzącym na psy.. ale POWOLI, jeszcze trzymają klasę Wink ) Blizzardzie to nie zapominajmy o:





Ponadto filmiki z Warhammera są fajne:

Np. po tym filmiku zagrałbym w taką bezmyślną siepankę chętnie Big Grin



Odpowiedz
#5
Tak, gry dzisiaj to już istna dziedzina sztuki porównywalna do filmów, a co dopiero ich zwiastuny. Oto kilka moich ulubionych:

Dead Island:





Mass Effect 2:



Świetna muzyka. Rolleyes


Mass Effect3 (z całego serca polecam włączyć tryb pełnoekranowy i full HD):





Fallout 3:





Odpowiedz
#6
Też coś wrzucę. Na chwilę obecną gry jeszcze nie ma - mam już na nią odłożony fundusz tak więc pozostaje czekać. Według oficjalnej informacji pojawi się dopiero w maju 2013. Polecam fanom Cyberpunku.






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości