Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie
#1
za późno na otworzenie zasłon
zebranie utraconych myśli
przerwanie ciszy
mogę tylko uciec
z klatki niespełnionych marzeń
bolących za mocno
zamknąć w pośpiechu
kartę niedokończonej historii
bez szczęśliwego zakończenia
"Człowiek jest mostem, a nie celem." F. Nietzsche
#2
Ja bym to jednak podzielił na strofy.
A co do treści, no cóż. Jak stoi w Twoim tytule: pesymista. Tak za bardzo to nowatorskie to nie jest ALE utracone, niespełnione i niedokończone będą tylko wtedy jak podmiot liryczny się przekręci. Till then... hmm... czas dokonany nie ma zastosowania. Nigdy nie jest za późno na zmiany, jak to mawiał pewien emeryt wyjmując kolejną parę gaci po telexpresie xDD
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
#3
Pasiasty, dzięki za komentarz Smile Jak będę mieć trochę czasu to spróbuję poprawić.


(24-10-2011, 01:56)Pasiasty napisał(a): Nigdy nie jest za późno na zmiany, jak to mawiał pewien emeryt wyjmując kolejną parę gaci po telexpresie xDD
Big Grin
"Człowiek jest mostem, a nie celem." F. Nietzsche
#4
Nie podoba mi się banalność tematu, może dlatego że naczytałam się podobnych rzeczy?

z klatki niespełnionych marzeń
bolących za mocno


to mi się podoba.

Samo tkwienie we własnych marzeniach wydaje mi się bolesne, a i czasem ich realizacja boli jeszcze bardziej, niż jej brak.
Dodałabym jeszcze trochę emocji, ale w sumie ok.

Pirka
[Obrazek: Piecz2.jpg]






#5
Pozegnanie i zamknięcie pewnego rozdzialu zycia, to dobry temat ale troche za mało rozwiniety, powinienes go trche przeciągnąć, wyjdzie w tedy cos naprawde dobrego. pozdrowienia alf.
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
#6
Piramida88, Alf - dzięki za komentarze.
"Człowiek jest mostem, a nie celem." F. Nietzsche
#7
Okazało się, że Apocalypto naprawdę się z nami pożegnał... Dzisiaj w nocy odszedł z tego świata. Jako jego bardzo dobry kolega, chciałem jedynie poinformować o tym zdarzeniu ludzi z forum którzy darzyli go sympatią... Jestem naprawdę wstrząśnięty tym co się stało.
#8
Żegnaj Apo Sad Wielka szkoda.. Sad
"Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń."

#9
Przykro to słyszeć.
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
#10
;( ......
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

#11
To bardzo smutna wiadomość Sad

RIP, Apo.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#12
Smutne. Sad <ociera łezkę>
#13
Zawsze jest smutno kiedy umiera żywa istota. Kiedy człowiek, bardziej, kiedy bliski, płaczemy Sad
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
#14
Przypinam ten wątek, ku pamięci Apolcalypto. Mam nadzieję, że lepiej mu tam, gdzie teraz jest.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości