Pin i zielony - książka wydana!
#1
Cześć wszystkim! Praca nad tekstem zakończona – wydawnictwo Novae Res wydało pierwszą książkę, której autor nazywa się tak samo jak ja! Cieszę się i polecam! Dwa lata temu dołączyłem do forum i przyznaję, w 100%, aktywność tutaj na wiele się zdała. Wzajemnie temperowanie treści (oraz prztykanie się w pisarski zapał) ma mnóstwo korzyści. Także dla tych, którzy widzą się w przyszłości na półce – polecam piłować, pracować, itd... via-appia to fajne miejsce.

[Obrazek: 978-83-7942-196-1.jpg]
Link do zaczytani.pl (ale lepiej pytać po księgarniach i zawracać gitarę, aż zamówią Wink)

Serdecznie pozdrawiam,
Kuba.

PS. Laj zredagował całość tekstu! Polecam jego umiejętności.
Odpowiedz
#2
Gratulacje Smile Coraz więcej forumowiczów się wydaje, widzę. Czyżby były elementy autobiograficzne w tej książce? ;>
Odpowiedz
#3
gnę karkSmile a nie mówiłem?! mówiłem! nie marnuj się i swoich piśmienniczych płodów. i odstaw wreszcie to wino. zaprocentowało? Smile pewnie, że tak. muszę się w tym zaczytać.
Odpowiedz
#4
Przyłączam się do gratulacjiBig Grin Super, że wydałeś, vysogot Wink Nie trać werwy i zadawaj drugi ciosTongue
Odpowiedz
#5
Fajnie, ja też się cieszę Smile gratulacje i do przodu, nie spoczywaj na laurach Wink
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#6
Gratulacje, że projekt udało się doprowadzić do końca Smile Cieszę się, że mogłem pomóc. Zwłaszcza, że książka skłania do wielu przemyśleń - oprócz tego, że można poznać vysogota i to bez spotkania oko w oko Big Grin

Czy to z książka z elementami autobiograficznymi? Powiedziałbym, że to autobiografia z elementami książki Wink
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#7
Kupię.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#8
Jest i pierwsza recenzja, hehe, frapująca http://alison-2.blogspot.com.tr/2014/08/....html#more
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości