Petycja!
#1
Ja, Duśka, niniejszym w porozumieniu z innymi Czarnuszkami, a raczej zainspirowana propozycją i własnymi przemyśleniami, postanowiłam, że jawnie wyrażę swoje niezadowolenie z braku shoutbox'a.

Zdaję sobie sprawę, iż shoutbox jest miejscem wielu kłótni i starć, jednakowoż spełnia rolę "rynku informacji". Komu z nas przychodzi łatwiej pisanie Prywatnej Wiadomości od Priva? Ha! Nikomu raczej.
Krzykpudło jest tym, co integruje nas wszystkich. Gdyby nie shoutbox nie znalibyśmy się nawzajem. I tu ktoś może powiedzieć, że to forum, nie serwis randkowy. Moja odpowiedź brzmi: gdybym nie znała Tajgera, powiedziałabym, że ma jakieś zaburzenia, poważne zaburzenia. Gdybym nie znała Kali, pomyślałabym, że jest Emo. Wolę więcej nie wymieniać, żeby nie wzburzyć zbyt wielu ludzi. Co z tego wynika? Po kilku tekstach jednej osoby, może nas odtrącić - zbyt psychodeliczne, popie...one, smutne. Wtedy albo zaczniemy komentować nieprzychylnie, albo po prostu nie będziemy tego robić. Jeśli jednak wiemy coś na temat osoby, możemy uznać ją za "całkiem spoko" i nie odbierać jej tekstów jako OSOBISTE, jeśli takie nie są. Przecież znamy przypadki, kiedy tak było.




Wszystkich, którzy popierają akcję Adminie, zwróć nam sb! proszę o podpisanie się tutaj Big Grin [ można wpisać też "Lubię to" ]

Z poważaniem, Duś
#2
Zgadzam się z Duśką.
Nana
#3
Duśka, Twoje zdanie co do wartości SB w funkcjonowaniu forum jest podzielane przeze mnie, jak i Zielonych. Jest to miejsce integracji i dodaje życia naszej społeczności.

Ale najwidoczniej trzeba co poniektórym odpoczynek od tej formy komunikacji (nie mam zamiaru wytykać palcami). Myślę, że 1 stycznia jest całkiem dobrą datą dla ponownego włączenia SB, tym bardziej, że trwa dyskusja co do regulacji regulaminowo-karnych na tym polu.
#4
Moim zdaniem jest dobrze tak, jak jest.
#5
Ja wiem na kogo te palce ;p
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
#6
Ja tam myślę, że powinna byc moderowana też każda - podkreślam, każda - wypowiedź na forum. Gremium modów obradowałoby nad każdą i w przeciągu pięciu dni roboczych wysyłałaby do użytkownika formularz, w którym zrzeka się wszystkich praw autorskich do owej wypowiedzi, a po kolejnych pięciu dniach post mógłby zostac opublikowany.
#7
Shoutbox NIE ZOSTANIE włączony. Shoutbox pozostanie WYŁĄCZONY.

Tyle od Administracji.

P.S. Surface - Twój sarkastyczny komentarz pominę póki co milczeniem.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#8
A może mi ktoś wyjaśnij, dlaczego już nie ma sb? Bo wchodzę tu po kilku dniach i patrzę, że nie mam gdzie z ludźmi pogadać. A poza tym jakoś mi go brak. Czemu go nie ma ?!
#9
Czy ja się mogę zgodzić z decyzją Administracji napisaną przez Roota, czy to będzie odebrane jako sarkazm lub spoufalanie się?
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
#10
Mnie tam bez różnicy, jaka będzie decyzja... wiem tylko, że jeśli komuś zależało na zniszczeniu człowiekowi psychiki, to wytykać palcami nie będę, ale doskonale pamiętam wiadomość, jaką wysłała mi Kali. Nie zacytuję dosłownie, ale brzmiało to jakoś tak 'pomyśl, co da Ci wyzbycie się emocji'. Więcej grzechów nie pamiętam. Pozdrawiam

Myślę jednak, że ten pakt milczenia powinien się zakończyć.
Jestem użytkownikiem Forum Literackiego. Interpretuję, jak czuję. Proszę o rzeczową i konstruktywną krytykę.
#11
Heeej. Ludzie... Powiedzcie mi, o co tu kaman. Bo nie wiem, po czyjej stronie mam być.
#12
Ja jednak myślę, że nie jestem po niczyjej stronie. Po prostu nie dam z siebie robić więcej wariatki i to dlatego, że ktoś umyślił sobie zabijać po to, żeby dawać niby nowe życie. Moje życie miało się całkiem nieźle zanim pojawiłam się na tym Forum.

Żegnam wszystkich
Jestem użytkownikiem Forum Literackiego. Interpretuję, jak czuję. Proszę o rzeczową i konstruktywną krytykę.
#13
Angelica: Odchodzisz?
A poza tym sama nie wiem, co tu się zaczęło dziać. Niby porządni ludzie, a co tu wyszło? Tak samo jak moja klasa - może nie jesteśmy zgrani? Czegoś mi tu właśnie brakuje... I jedno forum naprawdę potrafi zmienić życie...
#14
"Moje życie miało się całkiem nieźle zanim pojawiłam się na tym Forum"
Sol, skoro życie miało się nieźle zanim pojawiłaś się na "forum internetowym" to - zupełnie szczerze - może głowa nie do końca dobrze się miała :]. Take it easy.

To może być świetny wątek!
#15
Owszem, Ellfie... odchodzę.
Jestem użytkownikiem Forum Literackiego. Interpretuję, jak czuję. Proszę o rzeczową i konstruktywną krytykę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości