Path of Exile
#1
Jako że gram w to dopiero kilka dni, nie będę się rozgadywać. Jeśli ktokolwiek chciałby wrócić w stare dobre klimaty jakie oferowało nam "diablo 2", może zainteresować się PoE - jest to niemalże wierna replika, bazująca na produkcie Blizzard.

W grze zastosowano kilka innowacyjnych rozwiązań, dodano także tryb pvp i możliwość zdobywania w nich różnych unikalnych przedmiotów. Do wybrania jest 6 klas, z czego pierwsza połowa jest dominująca (siła, zręczność, inteligencja) a druga stanowi ich hybrydy. Z tego co mi wiadomo są trzy akty, kolejne być może wyjdą na przestrzeni następnych aktualizacji, misje są do siebie dość podobne (np. zapadający mrok w drugim mieście), a na widok mapki z umiejętnościami szczęka mi opadła. Bez problemu można stworzyć kilkuosobowe party, wypaść w teren i wymienić się/przehandlować wartościowe znaleziska z innymi graczami. Sama gra dopiero dwa dni temu wyszła z fazy open-beta i została oficjalnie wydana - jest w 100% darmowa i nie ma żadnych oszukańczych kont premium, jedynie co można dokupić to estetyczne dodatki nie dających premii do żadnych statystyk. Chcesz mieć silną postać? istnieje tylko jedna możliwość - >Link<

Podrzucam kilka screenów by pokazać mniej więcej z czym to się je. Na razie gra jest po angielsku, ale przekład na inne języki w tym Polski jest już zaplanowany.

1
2
3
4
5
Drzewko umiejętności
Odpowiedz
#2
Jeśli ktoś lubi takie klimaty, polecam Titan Quest wraz z dodatkiem.
Dla mnie nuda, wolę pograć w co-opie w Magicka. Wink
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości