PRZEDSTAW SIĘ
#61
Cześć zmoro Smile baw się u nas dobrze. Dużo czytaj a także sam umieszczaj swoje prace jeśli tylko takowe tworzysz Smile
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#62
Hej, zmoro, nie ulegaj magii Maga.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#63
WitajSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#64
Witaj, wstawiaj, nie bój się
Jak akurat nie będę zbanowany, to ci coś skomentuję Tongue
Odpowiedz
#65
Witam. Jestem SilverMoon aka Silver . Zapewne spróbuje swoich sił w wątkach literackich, ale zobaczymy. Pozdrawiam Big Grin
Odpowiedz
#66
Witaj i baw się dobrze Smile Zauważyłem że pierwszy tekst już się pojawił to fajnie! Zapewne niedługo i komentarze dołączą. Rada na początek to się nie zarażać po nieprzychylnych opiniach Tongue
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#67
Cześć! Widzę, że dodałaś coś w horrorze - jako fan gatunku na pewno poczytam i wyrażę opinię. Baw się u nas dobrze, pozdrawiam!Smile
Odpowiedz
#68
Dziękuje bardzo za powitanie ! Cóż nie, nie zrażę się , błędy już są pokazane, to i trzeba to poprawić Big Grin
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#69
Witam wszystkich, których jeszcze nie witałem!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#70
Witaj Root nowy młody użytkowniku mam nadzieję że do czegoś dojdziesz na tym forum! xD
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#71
Hahaha, dobre Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#72
Hehe, lolololol O.o

Tak witaj witaj na forum i przeczytaj pasjonującą lekturę jaką jest regulaminBig Grin
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#73
Witam was moje dzieci Smile

Tak jest, przyszedł wreszcie czas, by odejść na emeryturę.

Po abdykacji postanowiłem poświęcić się pisaniu i może przy odrobinie Bożej pomocy coś tutaj zamieszczę. Prawdopodobnie nie moją trzecią encyklikę, która leży w szufladzie i czeka aż Pan ześle mi wenę, bym ją dokończył, ale coś równie interesującego. W klasztorze klauzurowym nie ma bowiem zbyt wielu rozrywek i mam dużo czasu na obmyślenie ciekawej fabuły.

Jestem typem mola książkowego, dlatego zwali mnie papieżem profesorem, czasem jednak wychodzimy z Karolem (tak, on żyje!) na miasto zabawić się w klubie i eeee... kraść papierosy. Na jazdę na nartach niestety nie mam siły. Zdrowie już nie te.
Niewykluczone że kiedyś opiszę jeden z naszych wieczornych wypadów

Pozdrawiam was *****Smile
Odpowiedz
#74
Cześć, papo, miło Cię widzieć. Nie za bardzo Cię lubiłam, ale może się dogadamy.
No i widać, że z Polskim nadal u Ciebie cienko - "Zdrowie już nie te."

PS Mówią, że na mózg Ci się rzuciło i dlatego zrezygnowałeś. Na forum się z tym nie obnoś lepiej. Big Grin
PPS Pozdrawiam Was ***** też.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#75
nie lubię tego zjawiska co ostatnio powstało robienie kont pod nazwą znanych ludzi.. to takie podszywanie się
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości