PRZEDSTAW SIĘ
#46
Witaj, Kamilo. Swoją twórczość możesz zamieszczać od razu, notre ma ograniczenia, aczkolwiek w poezji można umieszczać 1 wiersz na dobę. W prozie nie ma limitów Smile

Zajrzyj do innych działów, sporo u nas różności. No i poczytaj nasz magazyn!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#47
(09-02-2013, 12:42)Kami Maki napisał(a): Witaj, Magiczny.
Mam pytanie. Czy tutaj można od razu umieszczać swoją twórczość, czy trzeba mieć określoną liczbę postów, żeby to zrobić? Nie zauważyłam niczego takiego w regulaminie, ale wolę jednak spytać, gdyż na innych forach istnieje taka zasada.

Możesz już pierwszego dnia opublikować swoje prace. Jednak pamiętaj że jest ograniczenie: jedna praca na dwadzieścia cztery godziny. Smile
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#48
Dzięki rootsrat, dzięki Magiczny.
Przeglądam właśnie wszystkie działy i masz rację - mnóstwo różności. Mam nadzieję, że się tutaj zadomowię.
Odpowiedz
#49
Cześć, Kamilo. Ja ze swojej strony zapraszam na shoutboxa. Kolejne miejsce, gdzie dużo rzeczy może Cię spotkać! Big Grin
Odpowiedz
#50
Dużo rzeczy może mnie spotkać? Co masz na myśli?
Odpowiedz
#51
(09-02-2013, 13:38)Kami Maki napisał(a): Dużo rzeczy może mnie spotkać? Co masz na myśli?

Chodzi o rozmowę, wymianę poglądów, poznawanie nowych ludzi nie tylko od strony literatury. Smile
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#52
Paskuda wita wszystkich.
Najlepiej czuję się w tekstach obyczajowych, toteż takowe będę tworzyć (a przynajmniej spróbuję).
Odpowiedz
#53
a my witamy Ciebie Paskudo Smile

Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#54
Witaj Smile
Odpowiedz
#55
Hej hejSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#56
Cześć kolego Smile

Masz plus za awatar bo kojarzy mi się z dzieciństwem. Bardzo lubiłem jego przygody. Jednakże jak można nie lubić gothica Big Grin? ale cóż no nieważne Tongue

Baw się u nas dobrze Smile
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#57
Gothic jest grą RPG, a ten typ chyba mi nie leży. Trzecia część w ogóle mi się nie podobała. Wiem, że są ludzie który to lubią, ale przecież każdy może mieć inny gust, prawda?

Ja Samuraja Jacka też oglądałem, głównie na Cartoon Network Smile
Odpowiedz
#58
Witam.Mozecie do mnie mowic(pisac;trudno jest pisac nowe posty na tak rozwinietym forum)FoX.Jestem poczatkowym pisarzem.Bede Anonimowy i glownie zajmuje sie fantastyka Smile.
Odpowiedz
#59
Witaj, FoX. Miło by było, gdybyś zaczął używać polskich znaków.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#60
Witam Smile
Znalazłam się tu przypadkiem i bardzo mi się spodobało, więc postanowiłam zostać. Literatura jest moim przewodnikiem po życiu. Jeśli chodzi o moją twórczość, to dopiero uczę się ubierać myśli w słowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości