PRZEDSTAW SIĘ
(01-09-2018, 19:09)Gunnar napisał(a): Witaj Carola Smile
A co tworzysz? Prozę czy poezję? A może obie? Wink

Witaj

Przede wszystkim wiersze Smile
Prozę czasami. Nieczęsto.

Pozdro Smile
Odpowiedz
Szkoda, że prozę nieczęsto... Ale może to się tutaj zmieni Smile
Dobrze, że jesteś!
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Puk puk?

... dzieńdobrywieczór. Smile



Odpowiedz
Dzieńdoberek Wink Przybywasz w pokoju, żeglarzu? Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
... a skąd wiesz o żeglowaniu? Smile



Odpowiedz
Cześć wszystkim,

Na wstępie chciałam napisać, że jestem bardzo zadowolona z powodu trafienia na to forum. Od dłuższego czasu szukałam miejsca pełnego inspiracji, ludzi zainteresowanych tematyką ogólnie pojętego pisania i takiego, gdzie będę mogła publikować własną twórczość i otrzymać (mam nadzieję) konstruktywne opinie Smile.

Mam za sobą już jedną wydaną powieść, w tym momencie jestem na takim etapie życia, że zależy mi na opiniach i wymianie doświadczeń, dlatego zdecydowałam się spróbować swoich sił w publikowaniu fragmentów tekstu w cyklicznej formie. Powieść (miało być to opowiadanie, ale dawno, dawno temu straciło pierwotną formę Smile ) nosi tytuł "Numer" i jest wykreowana przez cztery półkule mózgowe. Świat przedstawiony i postaci zostały stworzone przeze mnie i moją przyjaciółkę, która jest utalentowana bardziej plastycznie niż pisarsko i nieoceniona w możliwościach obrazowania świata przedstawionego. Całość tekstu jest napisana przeze mnie, w ścisłym porozumieniu z drugą autorką projektu i zgodnie z jej wskazówkami.

Jeżeli chodzi o muzykę, to słucham wszystkiego, co akurat mnie inspiruje, chociaż stanowczo jako preferencję naturalną postrzegam ciągoty do muzyki cięższej Wink
Odpowiedz
Cześć!
Publikuj, komentuj i czuj się jak w domu Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Witaj.
Cieszymy się, że do nas trafiłaś.
Mamy dział "powieść" więc na pewno twoje dzieło się w nim zadomowi Wink
Odpowiedz
Witaj Eiszeit Smile
Bardzo dobrze trafiłaś.
Czuj się jak u siebie.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Hej, witajSmile

Ale NumerTongue A w jakiej tematyce to powieść? Sądzę, że my też skorzystamy na Twojej obecności; jak powiedziałaś, może to być fajna wymiana doświadczeńSmile
Odpowiedz
(04-11-2018, 00:18)kubutek28 napisał(a): Hej, witajSmile

Ale NumerTongue A w jakiej tematyce to powieść? Sądzę, że my też skorzystamy na Twojej obecności; jak powiedziałaś, może to być fajna wymiana doświadczeńSmile

Cześć cześć  Big Grin Sci-fi z elementami grozy, po przeczytaniu regulaminu myślę, że będę musiała wrzucić oznaczenie [+18].

Dziękuję wszystkim za tak ciepłe przyjęcie, bardzo mi tu przyjemnie Heart
Odpowiedz
To i ja się przywitam. Dzień dobry Wink
Odpowiedz
Witaj Narcyzo. Z tych Żmichowskich? I czy podobnie jak imienniczka, walczysz z uciśnieniem kobiet? Wink
Czym się literacko parasz? Prozą, liryką, sztuką dramatyczną?
Dzień dobry Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Witaj Smile
Odpowiedz
Proza poetycka, trochę poezji, czasami coś innego wyjdzie, ale rzadko Wink

Nie, z niczym nie walczę, czasem sama ze sobą ;P
Powiem szczerze, że jeszcze nie umiem się połapać w funkcjach tutaj. Co to znaczy, że mam zerowy poziom ostrzeżeń?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości