PRZEDSTAW SIĘ
Nie ma się czego wstydzić. Każdy u nas zaczynał. Nasi Krytycy są nadzwyczaj łagodni Wink
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
Kansaa97, po prostu pisz!!! Dobrze, że do nas dolaczylaś Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Hej! Jestem tu nowa, choć w świecie forów poetyckich to raczej wyjadaczka z nastoletnim doświadczeniem Wink Miło Was poznać, a znanych i lubianych ponownie spotkać. Piszę tu i tam, w ostatnich miesiącach ze średnim zaangażowaniem zbieram się do upublicznienia drugiego tomiku. Reklam wrzucać nie można, więc dodam tylko, że czasem "robię rzeczy" na portalu z poezją kobiet.

Pozdrawiam! : )
Odpowiedz
Fajnie, że jesteś z nami. Może i u nas "porobisz rzeczy"? Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Wiesz, w moim przypadku bywa z tym różnie - czasem kończy się przymusowym lotem za bezkompromisowość, aczkolwiek będę się przyglądać (zwłaszcza poezji pań) : )
Odpowiedz
U nas nie ma lotów za bezkompromisowość. Jesteśmy zbiorem indywidualności, czasem się podgryzamy, ale nie ma tu autokracji jak gdzie indziej, a przede wszystkim liczy się dobra atmosfera i każdy może tu uzyskać azyl Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Serdecznie witamy na pokładzie Smile
Odpowiedz
W takim razie dziękuję Wam miłe powitanie : ) Po tym wyjaśnieniu lżej na serduchu : )
Odpowiedz
Tal Shiar

Czytelnik fikcji naukowej.

Niezdarny prozaik.

Człowiek żyjący każdą opowieścią.
Odpowiedz
Witamy Smile
Odpowiedz
Witaj Smile
Dobrze widzieć prozaika, bo mamy tu przewagę poetów to się trochę szanse wyrównają Big Grin
Odpowiedz
Witam,
jestem nowa na portalu, mam nadzieję,
że będą mogła rozgościć się tutaj Wink Nie jest to mój pierwszy portal poetycki, ale nie ukrywam, że szukam takiego ,,swojego miejsca", w którym będę mogła, zarówno publikować, jak i rozwijać się dalej...a więc witam serdecznie Wszystkich Smile
Odpowiedz
Witaj Lizy! Mam nadzieję, że będziesz się z nami dobrze bawić Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Dziękuję Mirando, ja również mam taką nadzieję Smile
Odpowiedz
Witaj Carola Smile
A co tworrzysz? Prozę czy poezję? A może obie? Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości