- Oto moja "mała sztuka" - powiedziała Taiteilija.
#1
Jak wyżej.
-Oto moja "mała sztuka".
Jestem artystą/hobbystą/laikiem, ale poświęcam wiele czasu tej mojej "lilipuciej formie artystycznej", doskonaląc warsztat w miarę możliwości, gdy tylko pozwala czas.
Prace moje znajdziecie tutaj: KLIK
Umiłowałam sobie głównie "sztukę ołówkową", ale czasem użyję pasteli, długopisów (zwykłych i cienkopisów), czy, dla rozrywki, skorzystam z programów komputerowych.
Powyższa galeria zawiera,niestety, kilka prac o przeciętnej jakości ze względu na kaprysy skanera, lub jego brak. Blush
Na koniec - zwracam się do was Panie i Panowie z prośbą o szczerą i konkretną oraz obiektywną (przede wszystkim) krytykę zawartości mojej "małej sztuki", gdyż może sie to okazać bardzo pomocne w dalszej działalności twórczej - dowiem się co powinnam poprawić, czego nie stosować itd.Shy

Odpowiedz
#2
Na plus: masz swój styl, którego się trzymasz.

Na minus - wtórność, wtórność, wtórność. I (zieeew) gotyckie motywy, banialuki. Nuda.

Technicznie jest w porządku, ale wykaż trochę inwencji twórczej Smile Nie wiem ile masz lat, ale podejrzewam, że jesteś młoda (sugeruję się tematyką). Gotyk i banał składam więc na karb wieku i ufam, że Ci przejdzie z czasem. Masz talent, rozwijaj go!

Pozdrawiam.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
(02-01-2013, 16:14)rootsrat napisał(a): Na plus: masz swój styl, którego się trzymasz.

Na minus - wtórność, wtórność, wtórność. I (zieeew) gotyckie motywy, banialuki. Nuda.

Technicznie jest w porządku, ale wykaż trochę inwencji twórczej Smile Nie wiem ile masz lat, ale podejrzewam, że jesteś młoda (sugeruję się tematyką). Gotyk i banał składam więc na karb wieku i ufam, że Ci przejdzie z czasem. Masz talent, rozwijaj go!

Pozdrawiam.

No wreszcie ktoś, kto nie napisał "cudowne, piękne, tylko tak dalej", ale uzasadnił i wyraził obiektywną opinię! Fakt jestem młoda, młodziutka...fascynacja takim stylem jest dosyć charakterystyczna dla wielu młodziutkich artystów i fakt - nie są to dzieła "pierwszej świeżości", ale są własne i szczere. Myślę, że na poważną tematykę jestem jeszcze troszkę zbyt "nieopierzona" - przyjdzie na to czas, jak mniemam, przyjdzie i chęć... i to już całkiem niedługo.
Dziękuję za (w końcu) jakąś porządną wskazówkę! Shy
Odpowiedz
#4
Odświeżyłam nieco moją galerię na DeviantArt, usuwając zbędne śmieci i dodając coś nowego. Oby na korzyść galerii:
KLIK
Odpowiedz
#5
Mnie się podoba, bo wręcz przepadam za tymi gotykami i banałami. Może i jest coś w tym, że warto rozwinąć tematykę w inną stronę, tutaj zgodzę się z użytkownikiem rootsrat, ale postaci, które wykreowałaś mają w sobie coś magicznego, burtonowskiego. Z Burtona widzę tam Edwarda, chciałabym jednak zobaczyć coś więcej Smile Myślałaś o tym? Żeby narysować np. Sweeney Todda, albo Gnijącą Pannę Młodą w swojej interpretacji? Może jestem dziwna, ale z przyjemnością, obwiesiłabym pokój Twoimi rysunkami. Lubuję się w tych klimatach. Przepraszam, może Ci nasłodziłam, ale moja opinia jest całkowicie szczera.
It's good as an artist to always remember to see things in a new, weird way. ~ Tim Burton
Odpowiedz
#6
Dziękuję za opinię. Uwielbiam Tima Burtona... właściwie najbardziej jego starsze dzieła, choć nie pogardę kilkoma nowszymi. Swego czasu każda moja praca była w jakiejś części inspirowana Timem, a teraz mam tak mało czasu żeby rysować, ćwiczyć, że galeria jest raczej skromna. Postaram się to zmienić. Shy
Odpowiedz
#7
Oj niektóre z Twoich rysunków widziała bym na jakiejś koszulce, albo torbie. Chętnie w tedy bym takie cacko nabyła Wink
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#8
(09-09-2013, 13:47)Taiteilija napisał(a): Uwielbiam Tima Burtona... właściwie najbardziej jego starsze dzieła, choć nie pogardę kilkoma nowszymi. Swego czasu każda moja praca była w jakiejś części inspirowana Timem

Właśnie zauważyłam ten pierwiastek Burtona w Twoich dziełach: podkrążone, wielkie oczy, ogólnie takie ... 'lunatyczne' postaci. Czekam na więcej, życzę weny Smile
It's good as an artist to always remember to see things in a new, weird way. ~ Tim Burton
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości