Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oda do uda
#1
Smakoszowi kształtnych ud

pozazdrościł autor ód:

- Ty masz dobrze, nic nie tworzysz

a w specjałach wciąż chędożysz.
Odpowiedz
#2
Udana słowem zabawa. Rajcujące uda w akcie chędożenia - obraz, którego pozazdrościł autor ód.
*Cód*-miód. I orzeszki Big Grin Czyli męski organ miłości w stanie pobudzenia miłosnego - czyż nie? Ależ skąd! To tylko oda do ód Big Grin
A mnie się ta zabawa wielce podoba! Ha!
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#3
(14-09-2019, 00:50)Miranda Calle napisał(a): Udana słowem zabawa. Rajcujące uda w akcie chędożenia - obraz, którego pozazdrościł autor ód.
*Cód*-miód. I orzeszki Big Grin Czyli męski organ miłości w stanie pobudzenia miłosnego - czyż nie? Ależ skąd! To tylko oda do ód Big Grin
A mnie się ta zabawa wielce podoba! Ha!

Tak, Mirando. To tylko oda do ód... a te odniesienia do ud to przez zawirowania z mową polską i jej zapisem Wink  Ale lubię te zawirowania i niejednoznaczności. Pozwalają bawić się pięknem i bogactwem znaczeniowym mowy, która rozbrzmiewa nad Wisłą Smile
Odpowiedz
#4
Głuchoniemy smakosz usz...szsz...u
chciał coś wyznać pięknej.
Cóż!?

Uposledzon także wzrocznie
migał coś o cud muszelce,
tak że śmignął również w dole,
gdzie początki wszelkich ód.

Ruch się zrobił że aż buch,
komplemenciarz dostał swoje.
Uch!  I jeszcze.
Małżowinę i perełkę.

Ale czemu teraz wrzeszczysz
z wytoczoną krwi kropelką.

Sorry za tego gniota, Zdzisławie.
To tylko żartobliwa improwizacja zamiast komentarza.
Jerzy

A'propos improwizacji, może Ty Zdzisławie dodasz coś do  Koniec jest początkiem w Grach i zabawach.
Pociągnij, jeśli możesz.
To naprawdę pouczająca zabawa.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#5
Alchemiku,. komentarz to nie utwór, wiadomo, że jest pisany od ręki. Lubię zabawy językiem polskim, w tym homonimami czy homofonami Wink
Gonię tylko takich, którzy nie odnoszą się do utworu czy jego jakości, ale od razu zbaczają na boczne tematy oraz piszą ad rem.

Nie widziałem tych "Gry i zabawy", mój czas na VA jest bardzo ograniczony. Zwłaszcza teraz. Zaglądnę tam jednak w chwili wolniejszej.
Pzdr.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości