Nabór do Gildii Poetów
#1
Drodzy użytkownicy!

Gildia Poetów w związku ze swoim rozwojem ogłasza powtórny nabór. Każdy użytkownik, który chciałby do niej przystąpić, powinien zgłosić się na PW Piramidy88 lub FantaSmaGorii – wtedy zostanie przydzielony temat, wraz z gatunkiem w jakim należy napisać "wiersz wstępujący". Czas na przysłanie pracy to dwa tygodnie. Na podstawie tego utworu podejmowana będzie decyzja, czy dany użytkownik może zostać pełnoprawnym Członkiem GP.

Co oferuje Gildia:

- przede wszystkim warsztaty poetyckie, które prowadzi poeta z wieloletnim doświadczeniem w branży, autor trzech tomików poetyckich oraz redaktor dwóch antologii młodej poezji, czyli Arkadiusz R. Skowron, u nas na forum jako chmurnoryjny.
- cykliczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
- spotkania literackie w naszym gronie poza forum
- możliwość (przy odpowiednim poziomie) opublikowania swoich wierszy w Magazynie Via Appia
- różnorodne zabawy

Gildia Poetów zapewnia miłą atmosferę, rzetelność, sumienność we współpracy oraz systematyczność (oceny, konstruktywne i merytoryczne komentarze).

Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania, to jak najbardziej proszę zadawać je na PW Piramidy88 lub FantaSmaGorii.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naborze Smile!

W imieniu Gildii Poetów Wink
Administracja Forum Via-Appia
Odpowiedz
#2
czy można jednocześnie należeć do dwóch gildii
Kto ma oczy niechaj czyta
Kto ma ręce niechaj pisze
Odpowiedz
#3
(01-10-2013, 18:34)Tajga napisał(a): czy można jednocześnie należeć do dwóch gildii

MożnaWink
Odpowiedz
#4
Hanzo co z gorzkim? Ja nie, ale morze ktoś chcę się dostać do pisarzy? A gorzkiego niema?

Sory za błedy, ale śpieszę się Sad
Wiersze mam grafomańskie, a rymy jak psy bezpańskie.
Brudne i mętne, jakby z powalonej głowy wzięte.
Nie wkładam w nie wiele pracy, są głupie... jak pies bacyCool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości