OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI - LITTERA SCRIPTA - I EDYCJA [ZAKOŃCZONY]
#16
W organizacji całego tego konkursu dostrzegam silną inspirację Horyzontami WyobraźniWink

Hehe, powodzenia i niech zwyciężą najlepsi. Chętnie przeczytam - tak dla odmiany - parę dobrych opowiadańSmile
~~~ Na emeryturze było nudno ~~~
Wróciłem więc. Tak trochę.
Odpowiedz
#17
Hm... Tytuły prac?

U mnie jest trochę problematycznie: sądziłam, że nie powinno się podawać tytułu opowiadania innego niż brzmienie tematu konkursu - zatytułowałam więc swój tekst "Jestem Bogiem". Mam jednak nadzieję, że ten oczywisty brak kreatywności "tytułowej" zostanie w pełni zrekompensowany treścią opowiadania Wink
Odpowiedz
#18
Niecierpliwość... Big Grin
Odpowiedz
#19
ZMIANA TERMINU OGŁOSZENIA WYNIKÓW


Z uwagi na małe kłopoty techniczne zmuszeni jesteśmy przełożyć termin ogłoszenia wyników na 22 grudnia. Za wszelkie problemy przepraszamy.

Administracja FL Inkaustus
Odpowiedz
#20
Oto lista prac, które dostały się do ścisłego finału wraz z inicjałami ich autorek/ów. Lista jest ułożona w kolejności losowej.

1. Jestem bogiem - D.Z.
2. Bogowie nie umierają - J.K.R.
3. Bogini i magnolie - M.M.
4. Jego Magnificencja - U.K.
5. Ścieżka - B.A.
6. Jestem bogiem - A.P.
7. Deus Artifex - P.K.
8. Calineczka - K.A.K.
9. Upadły - R.P.
10. Każdy bóg kiedyś umiera - Ł.B.

Oczywiście niektórzy wpisywali jako tytuł swojej pracy - tytuł konkursu, dlatego ciężko byłoby rozróżnić, kto jest autorem jakiego tekstu. Inicjały są tutaj pomocniczą informacją dla konkursowiczów.

To już ostatni etap oceniania prac. Proszę niedługo wypatrywać newsów na stronie głównej konkursu Smile
Odpowiedz
#21
A Pan Nikt jak sobie radził, dawał radę czy nie bardzo? Big Grin
Odpowiedz
#22
Takich informacji niestety nie udzielamy, przykro mi Smile
Jednak proszę się nie martwić, jeżeli dany tekst nie dostał się do finału. To nie jest ostatnia edycja Littery Scripty, proszę w niedługim czasie oczekiwać informacji o kolejnej odsłonie naszego konkursu Smile
Odpowiedz
#23
Cóż. W związku z tym,że nie zostałam nagrodzona w Państwa konkursie, uprzejmie proszę o niewykorzystywanie mojej pracy "Jestem Bogiem" w żadnych celach. Była to praca o wysokim poziomie merytoryczno-stylistycznym, tak więc od razu proszę, aby nikt nie przypisywał sobie moich zasług.
Odpowiedz
#24
Nie będziemy wykorzystywać Pani pracy.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#25
Czemu jeszcze nie ma wynikow konkursu ? Huh

Spokojnie, dzień się jeszcze nie skończył. --- Danek
Odpowiedz
#26
Z przyjemnością pragniemy ogłosić, iż I edycja ogólnopolskiego konkursu literackiego LITTERA SCRIPTA została oficjalnie zakończona! Otrzymana przez nas ilość tekstów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Byliśmy zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem, za co serdecznie dziękujemy.

W wyniku prac jury pod przewodnictwem Pana STEFANA DARDY, zostały nagrodzone następujące prace:

I miejsce oraz wyróżnienie Pana Stefana Dardy otrzymuje praca pt. „Calineczka” autorstwa Karoliny Anny Kwiatkowskiej
II miejsce otrzymuje praca pt. „Ścieżka” autorstwa Barbary Augustyn
III miejsce otrzymuje praca pt. „Bogowie nie umierają” autorstwa Joanny Krystyny Radosz

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Jednocześnie chcemy również pogratulować osobom, których teksty trafiły do ścisłego finału. Otrzymaliśmy dużo prac stojących na wysokim poziomie, dlatego zadanie wyłonienia najlepszej dziesiątki było niesłychanie trudne. Autorzy, których teksty trafiły do finału, mogą być dumni z wyników swojej pracy.

Jeszcze raz wszystkim gratulujemy!
Administracja Forum Literackiego Inkaustus
Odpowiedz
#27
Bu, nie załapałem się, cóż, to gratulacje dla zwycięzcówSmile
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#28
Również szczerze gratuluję zwyciężczyniom! Big Grin

Gdzie i kiedy będzie można poczytać finałowe prace? Tongue
Odpowiedz
#29
Finałowe prace na pewno będzie można przeczytać w najbliższym numerze Via Appia, który ukaże się w lutym, być może także w serwisie RW2010 i na stronie głównej konkursu (ale za to jeszcze głowy nie dam sobie uciąć Smile)
Odpowiedz
#30
Ciekawe, że wygrały kobiety. Hmmm, czyżby pisały lepiej? Oj, oby nie Wink Moje Gratulacje dla zwyciężczyń!
"Mówię sam do siebie, ale ponieważ cenię sobie swoją opinię, nadałem sobie tytuł doktora." Erich Segal
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości