OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI - LITTERA SCRIPTA - I EDYCJA [ZAKOŃCZONY]
#1
[Obrazek: ls_440x200-naForum.jpg]


"Jestem bogiem” : Dwa słowa niemal na granicy bluźnierstwa. Kto rzuci wyzwanie Stwórcy? A może inaczej? Pojęcie „bóg” ma tak wiele znaczeń... Te dwa krótkie słowa mieszczą prawdziwy ocean pojęć. Pozwól się ponieść prądowi natchnienia, niech przenikną Twój umysł powiewem świeżej, morskiej bryzy, rozpalając ognie natchnienia i prowadząc w niezbadane dotąd ostępy twórczej duszy.

„Inkaustus” : Po łacinie atrament... Błękitem nieba lśniący płyn, zawierający wszystkie nienapisane jeszcze słowa. Napełnij nim swe pióro, i pozwól kreślić swoje myśli. Przecież chcesz podzielić się z nami barwnymi wizjami, płynącymi wprost z Twej wyobraźni.

„Konkurs” : Pachnie walką, ale i glorią zwycięstwa, wysiłkiem, ale i radością nagrodzonych. Szczególnie gdy nagrodą jest przepustka do literackiego świata. Słowa napisane przez Ciebie trafią do wielu, a kto wie czy nie będą zaczątkiem wielkiej kariery. Przekonaj się i stań w szranki.

A teraz złóżmy te słowa w całość…

Forum Literackie „Inkaustus” organizuje konkurs prozatorski, którego tematem jest:
„Jestem bogiem”

Uwierz. To konkurs dla Ciebie.

Zapraszamy na oficjalną stronę konkursu:
http://www.litterascripta.pl

Administracja FL Inkaustus
Odpowiedz
#2
Dzisiejszego dnia zostały zaktualizowane informacje dotyczące nagród rzeczowych jakie można wygrać w konkursie LITTERA SCRIPTA.
Moi drodzy jest o co walczyć!

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony konkursu:
www.litterascripta.pl

Administracja FL Inkaustus


Odpowiedz
#3
SPECJALNA NAGRODA STEFANA DARDY!



Miło nam zakomunikować, że Pan Darda postanowił ufundować nagrodę dla opowiadania, które otrzyma Jego wyróżnienie.



Pozycje ufundowane przez Pana Dardę:



  • Czarny Wygon. Słoneczna Dolina (Stefan Darda)
  • Audiobook "Dom na wyrębach" (Stefan Darda) - czyta Wiktor Zborowski
  • Antologia grozy "15 blizn" (praca zbiorowa)
  • Antologia grozy "11 cięć" (praca zbiorowa)


Więcej informacji w zakładce NAGRODY.

www.litterascripta.pl

Nic tylko siadać za klawiaturą i pisać pisać pisać pisać!
Administracja FL Inkaustus
Odpowiedz
#4
NOWY SPONSOR! - WYDAWNICTWO OFICYNKA



Z radością informuję, że wydawnictwo Oficynka ( LINK ) zgodziło się zostać naszym sponsorem oraz patronem medialnym! Dziękujemy za zainteresowanie Litterą Scriptą!

Drodzy czytelnicy, prawdopodobnie już niebawem będziecie mogli spodziewać się aktualizacji zakładki "NAGRODY"!

Niedługo półmetek zgłaszania prac, zatem pióra w dłoń!
Administracja FL Inkaustus
Odpowiedz
#5
Mam pytanie co do maksymalnej ilości znaków, otóż te 55 tysięcy to ze spacjami czy bez. Moje opowiadanie posiada 58 tysięcy ze spacjami i 49 bez, więc nie wiem czy muszę go eszcze skracać.
PS Na przyszłość dajcie jakiś większy limit, bo 30 stron maszynopisu to strasznie mało i ledwo zmieściłem trzy rozdziały, a każdy z nich został zubożony mocno o opisy niestety przez te ogrianiczenia.
Odpowiedz
#6
Te 55 tys znaków dotyczy również spacji. W sumie nie stanie się nic złego jeśli ta wartość zostanie przekroczona. Tak jak na maturze z języka angielskiego tak i tu będzie zachowana pewna tolerancja.
Odpowiedz
#7
Też mam drugie pytanie natury formalnej. Czy mogę przesłać utwór, który nie był publikowany na stronie żadnej, ani drukiem, ani nie wygrał żadnego konkursu, ale był publikowany na forum (nie na tym)?
Odpowiedz
#8
Niestety nie. Przyjmujemy tylko utwory nieopublikowane. Tyczy się to zarówno wersji drukowanej jak i internetu (w tym także fora internetowe, blogi i inne serwisy).
Kwestię tę reguluje regulamin konkursu: http://www.litterascripta.pl
Odpowiedz
#9
NOWE NAGRODY!


Z dniem dzisiejszym została zaktualizowana zakładka NAGRODY, w której znaleźć można kolejne tytuły, które poszerzają pulę nagród w naszym konkursie!


Półmetek już za nami, zatem nie zostało już wiele czasu. Zachęcamy do pisania i wysyłania prac!

www.litterascripta.pl

Administracja FL Inkaustus
Odpowiedz
#10

LITTERA SCRIPTA - ZAKOŃCZENIE ZBIERANIA PRAC



Niniejszym ogłaszamy, iż zakończyliśmy zbieranie prac konkursowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przesłali nam swoją pracę, jest ich naprawdę sporo!

Dziękujemy, że tak duża ilość osób zdecydowała się wziać udział w tym wydarzeniu!

Już niedługo podamy, czyja praca dostanie sie do ścisłego finału i weźmie udział w walce o główną nagrodę. Prosimy o cierpliwość Wink

www.litterascripta.pl

Administracja FL Inkaustus


Odpowiedz
#11
Tak z ciekawości, jeśli można spytać - ile prac przyszło?
Odpowiedz
#12
Otrzymaliśmy około 120 prac konkursowych. Aktualnie trwają prace JURY, która wyznaczy zwycięzców. Bardzo prosimy o cierpliwość Wink

Administracja FL Inkaustus
Odpowiedz
#13
Dziękuję za odpowiedź Smile
Odpowiedz
#14
(01-12-2011, 19:04)Danek napisał(a): Już niedługo podamy, czyja praca dostanie sie do ścisłego finału i weźmie udział w walce o główną nagrodę. Prosimy o cierpliwość Wink

Czyli, że na stronce konkursu podacie nazwiska x liczby autorów, którzy mają szansę na zwycięstwo jeszcze przed ostatecznymi wynikami 15 grudnia? Big Grin
Odpowiedz
#15
Nie podamy nazwisk, lecz tytuły prac, które dostaną się do ścisłego finału. Ich autorzy z pewnością będą wiedzieć, że o nich właśnie chodzi Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości