Numer 3&4 - Listopad (2010) / Luty (2011)
#1
Cytat:Mam może głupie pytanie, ale czy czasem nie powinien pokazać się już numer trzeci kwartalnika? Wink

Dobre pytanie Chrisioku, a odpowiadając: powinien wyjść! Problem, że naproblemiło się wiele problemów i nie zdążyliśmy na wydanie normalnego numeru. Opóźnienie spowodowało jednak, że dajemy Wam do rąk numer podwójny! Jest to fuzja numeru listopadowego oraz przewidzianego na luty, co zarazem kończy naszą roczną przygodę z VA...

Ale oczywiście przygody tej nie koniec (co to to nie!). Ze względu na wiele prac, o których po prostu, kochani, nie wiecie może nastąpić wkrótce u nas nie mały armagedon - zarówno na forum, jak i w kwartalniku.

Wracając jednak do tematu. Ponieważ świat dąży do przodu, takoż i my czynimy. Dlatego zapraszamy do czytania Via Appia ONLINE pod adresem:

ONLINE: VIA APPIA ONLINE


Klikając na okładkę rozwijacie numer na cały ekran, co oczywiście zalecamy. PDF można ściągnąć przy pomocy ostatniego przycisku po prawej, znajdującego się pod okładką (jeżeli macie konto na Issuu, bądź Facebooku).

W przypadku chęci ściągnięcia, a nie posiadania kont we wspomnianych serwisach, link do PDF to: OFFLINE: VIA APPIA OFFLINE

Miłej lektury Wink

Redakcja


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości