Nowy System Fabularny HORYZONT
#16
Witam was!


Pomyślałem sobie, że ciekawie będzie i bardziej osobiście gdy będziecie mieli dostęp na bieżąco, co dzieje się z podręcznikiem głównym dlatego...
Zapraszam do analizy, tego co się aktualnie zmienia...

Link do strony:
https://horyzontrpg.wordpress.com/catego...-pobrania/

Link bezpośredni do ściągnięcia:
https://horyzontrpg.files.wordpress.com/2020/03/horyzont-d.g.-ver.1.7.9.8-str.-217-pdfprzerc393bka-.pdf

Aktualne naniesione poprawki:
+ usunięcie specjalizacji/ podniesienie max. Punktów do rozwinięcia bez profesji do 50.
+ dodanie kilku umiejętności wymaganych do zdobycia danej profesji.
+ zmiana reputacji na dobrą i złą.
+ Pierwsze podejście do korekty gramatycznej.
+ Poprawa „ściągi z tworzenia partyzanta”.
+ Lekka poprawa przejrzystości profesji.
+ Zmiany działania/usunięcie/dodanie umiejętności specjalnych: Czujka, Żołnierz, Goryl, Medyk, Man-er, Lekarz, Rusznikarz, Mechatronik, Grasant, Wysłannik, Świadomy, Łowca nagród, Łowca obcych, Katadores, Handlarz.
+ Usunięcie grup umiejętności
+ Zmniejszenie wymagań ATRYBUT w profesjach z maksymalnej 20 na 18.
+ Zmniejszenie maksymalnej statystyki ATRYBUTU podczas tworzenia postaci z 20 na 18.
+ Zmiana wyglądu i lekka korekta tekstu strony 33,34
+ Zmiana modyfikacji obrażeń tarcz energetycznych, zmniejszenie ilości punktów.
+ Zmiana graficzna/wizualna zalety/wady. Zmniejszenie z 4 do 2 stron w Punkcie III.
+ Zmiana czcionki, redukcja odstępów, lekka poprawa gramatyczna i dodanie listy umiejętności w wyborze ATRYBUTÓW. Aktualna strona 37.
Odpowiedz
#17
Super widzieć, jak od lat powoli, ale sukcesywnie Horyzont się rozwija. I że wygląda coraz lepiej. Miło zawiesić oko. Mam dużo czasu, więc chętnie wieczorem siądę pozwiedzać. Nigdy nie potrafiłam się wkręcić, może teraz jest dobry czas
Odpowiedz
#18
Dzięki za ciepłe słowa! Smile
Odpowiedz
#19
Witam was!

Co się dzieje w uniwersum Horyzontu?


Właśnie tworzony jest system szybkiego tworzenia lokacji dla Starców oraz mini dodatek opisujący ŚWIAT RÓWNOLEGŁY. W tym samym czasie poprawiam podręcznik główny. Więcej informacji otrzymacie jak tylko opracuje podstawowe zasady ŚR (Świata Równoległego). Jednak już teraz mogę śmiało powiedzieć, że Man-erzy dostaną kolejne argumenty do tego, aby byli częściej wybierani do gry jako profesje. ŚR będzie wydany w suchej wersji, nieprzeredagowanej (bardziej jako skrypt niż rodzaj podręcznika), aby pojawił się jak najszybciej. 

Na oficjalnej stronie projektu będę udostępniał co tydzień, suchy tekst określający działanie Świata Równoległego (ŚR) Horyzontu. Do momentu publikacji jako pełen dodatek wszystko (koncept, pojedyncze zasady) może ulec zmianie, bo sam zamysł dopiero się rozwija i nabiera rumieńców.

KONCEPT POWSTANIA ŚWIATA RÓWNOLEGŁEGO.

Pierwsze użycie wrót teleportacyjnych przez trzecią rzesze, spowodowało rozdwojenie się rzeczywistości na dwie części. Niestety drugi świat jest niekompletny. Zduplikowanie świata nie stworzyło idealnej kopi lecz karykaturę. Wszystko co istnieje po drugiej stronie jest niekompletne i zbrakowane. Jednak każda rzecz w inny sposób.

RÓWNOLEGŁA NATURA

Powstanie ŚR odcisnęło bardzo dramatyczne piętno na wszystkim co żyje. Dotyczy to też natury, która zmieniła się nie do poznania. Każde drzewo, każdy krzak czy każde zwierzę stało się bardziej niebezpiecznie i nie jest tym czym jest w ŚRz (Świecie Rzeczywistym). To wszystko za sprawą zmian genetycznych, które powstały w wyniku duplikacji. Oczywiście, znajdą się na pewno przypadki gdzie zmiany są praktycznie niewidoczne na zewnątrz czy nawet w całości organizmu. Jednak zawsze są jakieś zmiany. Niestety przeważnie są to bardzo złe zmiany.

c.d.n

p.s. w następnym tekście pojawią się tematy:

RÓWNOLEGŁA TECHNOLOGIA
RÓWNOLEGŁA INFRASTRUKTURA
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości