Nowi Krytycy
#16
Ja tylko proponuję, nic więcej. A spór z Tobą to dla mnie niepotrzebne słowa, na które nie zamierzam się wysilać. Bo ani nie mam na to ochoty, ani nie jest to mój cel. W tej machinie i tak niewiele znaczysz, a jeszcze mniej możesz. Miłego dnia Hay. Jesteś mi obojętna, pisz komentarze, tylko nie bądź zbyt pewna siebie, stanowisko Krytyka jest zbyt niestabilne.


Ja się tylko zastanawiam kiedy się ktoś obudzi i czy nie będzie już za późno.
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
#17
(19-02-2011, 13:01)Hayley napisał(a): Wybacz Duś, ale tak to wygląda, bo jak inaczej masz ocenić, czy ja/Księżniczka nadajemy się na krytyka, czy nie, jak nie po tym, co robimy, a wybacz - co jak co, ale główne zadanie Krytyka, jakim - jak sama nazwa głosi - jest komentowanie i rzetelne ocenianie tekstów, wykonuję.

#Kali - nie rób ze wszystkich tyranów co tylko banują jak się im coś nie podoba. W całym moderatorskim życiu zbanowałam jedną tylko osobę, która sobie na to zasłużyła.

Nie byłabym taka pewna czy zasłużyła, Hay.
Czyli tu można obrzucać administratora pannami lekkich obyczajów? Przyda się, dzięki. // Hay.

Mogę ocenić patrząc na Wasze komentarze. Do Twoich nie mam zastrzeżeń w większości wypadków.
#18
Proponuję zakończyć OSOBISTE wycieczki w tym temacie, bo zacznę raportować te posty jeden po drugim.

Coś do siebie macie? PW. GG. PrivShout.

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#19
Kłótnie. Ciągle się kłócimy o byle pierdoły,zamiast starać się tworzyć zgraną grupę. Szkoda,że nie widzicie jak to bardzo bezsensowne jest.
Miłość,bracia i siostry,miłość się w życiu liczy : )
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
#20
Co do rozwoju ekipy to "otwarty nabór" uważam średni pomysł. Sądzę, że ekipa sama powinna zająć się wyszukiwaniem osób z predyspozycjami i wysyłać takowym PW. Powinno to wyglądać tak: osoba wyróżniająca się z tłumu otrzymuje wiadomość - "Hej, nie chciałbyś może zostać krytykiem/modem?". Dalej byłoby wyjaśnienie na czym by to polegało, bla, bla, bla, decyzja, narada ekipy, na koniec może jakaś ankieta. Wyszłoby(imho)efektywniej, wydajniej, lepiej.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
#21
sith, a skąd wiesz, że tego nie robią Smile?
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
#22
Bo kiedyś tak było. Ostatnio był otwarty nabór. Nie byłam jego zwolennikiem, jednak to nie było tak, że osoba, która się zgłosiła, z miejsca otrzymywała stanowisko. Z tego, co wiem, podanie było rozpatrywane, u niektórych nawet bardzo długo.

Jako założyciel wątku powiadamiam wszystkich zainteresowanych, że w porozumieniu z teraźniejszą ekipą, wszystkie akcje anty- [WSZYSTKIE], zostają chwilowo wstrzymane.
#23
Wątek w takim razie zamykam, myślę, że odpowiedzi znajdziecie w Nowościach.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości