Nocne z Krakowa ;)
#1
Hej, jestem świerzakiem na tym forum. Jestem ciekaw jak zostanę oceniony Smile

https://picasaweb.google.com/10330195394...directlink
Odpowiedz
#2
3 i 15 mi się podobają.

3, bo fajny efekt, wygląda jakby chodnik zawieszony był w pustce, 15 ma ładną kompozycję - lubię krzywe Smile

Reszta taka zwyczajna, nic szczególnego, jak dla mnie.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
Ogólnie wszystkie mi się podobają. Jednak wyróżnia się dla mnie zdjęcie 3(sprawia wrażenie mistycznego, tajemniczego) oraz zdjęcie 1(bo mam wrażenie, że najlepiej oddaje romantyczny nastrój Krakowa z tych przedstawionych)Wink
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#4
Witaj Dyszka Tongue

mi się podobają zdjęcia:
3 dokładnie ciekawy i fajny efekt, 6 też na mnie robi wrażenie, urzekły mnie chmury nad Wawelem i 15 inne ujęcieWink

czekam na jakieś kolejne Twoje sesyjki


Pozdrawiam

E.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem nie jest trudno zrobić dobre zdjęcia w Krakowie.
Nie rozumiem, dlaczego dodajesz kilka zdjęć tego samego obiektu, ale w innym ujęciu. Wystarczyłoby gdybyś wybrał najlepsze.
Nie wiem, dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na zdjęcie jedenaste - moim zdaniem ma wieeeelki urok. I oczywiście 3 i 15 też warto docenić.
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#6
Zdjęcia się powtarzają, bo to jest stary album i moje pierwsze nocne zdjęcia robione na szybko. Miałem na myśli, żeby wprowadzić małe zmiany w albumie, ale mi się nie chciało Tongue
Dzięki wszystkim za opinie i czekam na następne Wink

A na koniec dodam jeszcze jedno foto z Balic:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/2g...directlink
Odpowiedz
#7
Nic specjalnego, samolot Wink
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#8
(06-06-2013, 13:01)rootsrat napisał(a): Nic specjalnego, samolot Wink

A co, miało być lotnisko Tongue
Odpowiedz
#9
A mi się bardzo podoba Smile
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#10
Fotografia na moje amatorskie oko jest dobra, ale faktycznie brakuje "tego czegoś", co wykraczało by poza ramy(właśnie) dobrego zdjęciaSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#11
(06-06-2013, 13:17)Dyszka napisał(a):
(06-06-2013, 13:01)rootsrat napisał(a): Nic specjalnego, samolot Wink

A co, miało być lotnisko Tongue

No nie wiem, po Twoim wpisie odniosłem wrażenie, że prezentujesz zdjęcia do oceny - artystyczne. Z takiego punktu widzenia, to właśnie nic specjalnego, ot, samolot. Nuda.

Lotnisko na ten przykład mogło być o wiele bardziej ciekawszym tematem. Dynamika, ruch, ludzie...

Jeśli Twoim zamiarem było jedynie pokazanie kilku losowych fotek z wycieczki do Krakowa, to trzeba było napisać.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#12
Ładny sobie leci samolocik Tongue
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#13
Poznaję ten ostatni most! Sama robiłam mu zdjęcie i nawet wrzuciłam tu, na forum.
Ogólnie bardzo fajne fotografie, chociaż tak jak powiedziała Lisek, trudno w Krakowie o brzydkie zdjęcie.
Wawelem i zabytkami jestem już odrobinę znudzona... Wszystkie fotki wyglądają tak samo, więc oprócz tego, że są ładne nic sobą nie reprezentują, tj. moim zdaniem nie są dziełami sztuki.
Ostatnie się wybija.
Pozdrawiam (:
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#14
Mam dużą słabość do Krakowa. Niestety muszę się zgodzić z resztą towarzystwa. Zdjęcia jak zdjęcia. To ostatnie mi się podoba, pozostałe są bardzo zwyczajne i niczym się nie wyróżniają na tle podobnych zdjęć zabytków.
"Zamiast tego z głębi nas wydobywa się warczenie, spokojne i dźwięczne, niepasujące do naszego wieku i egzystencjonalnej kruchości." "Filozof i wilk" Mark Rowland
Odpowiedz
#15
Ja bym powiedziała, że Twoim zdjęciom brakuje polotu, tego czegoś, co przyciąga i nie chce odpuścić. Kraków nocą jak Kraków nocą. Gdybyś pokombinował z ujęciami, spróbował czegoś nowego, z pewnością wyszłoby coś interesującego. Natomiast samolocik bardzo fajny. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości