Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nimfomanka +18[MOCNY SEKS, ĆPANIE, BRUTALNOŚĆ]
#1
Nimfomanka


Zaingerowałam zdecydowanie. Tekst jest obrzydliwy.
Skatologia i bezsens.
Odpuść sobie, mój drogi te rejony wyobraźni.
Nie sądzę, aby forum potrzebowało takich treści.

Ekhem!

Ja przepraszam, ale mój tekst został ocenzurowany bez mojej zgody?! Tak wygląda wolność słowa i PONOĆ wolny kraj? To jest niedopuszczalne. I co z tego, że jest ćpanie, seks, brutalność i parę kurew? JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST WOLNOŚĆ SŁOWA?! Co za i...... mógł zrobić coś takiego? Skończony m...........-.- Mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione... Jeśli mój tekst nie zostanie oddany to będzie oznaczać tylko tyle, że na Inku nie ma wolności słowa.. A to jest NIEDOPUSZCZALNE!

"Odpuść sobie, mój drogi te rejony wyobraźni."

Może to Ty lepiej odpuść sobie moderowanie? Bawienie się w boga? Bawi Cię to? Tak bez czyjejś zgody ingerować w jego tekst?! Jeśli tak to radzę iść .........

Konsekwentnie ocenzurowałam inwektywy//Natasza
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#2
Radzę uważać na słowa, zamiast się unosić. Sprawa jest do wyjaśnienia.

Na razie otrzymujesz ostrzeżenie za obrazę innego użytkownika.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
Ja przyjmę przeprosiny do 18.15. Potem ...
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#4
@Natasza

Cytat:Ja przyjmę przeprosiny do 18.05. Potem ...

BRAWO BRAVO!!! KLAP KLAP KLAP!!! CZAPKI Z GŁÓW!!!

Pobiła pani samą siebie. Wstawić takie coś!!! Brawo! Po prostu mistrzostwo. Niestety spóźniłem się, nie mogę już pani przeprosić. Pani wybaczy, ale i tak bym tego nie zrobił. Zasłużyła pani sobie na to. Jest pani dziwna osobą, tak ingerować w czyjś tekst BEZ JEGO ZGODY. Nie mam za co przepraszać! powiedziałem samą prawdę. TU NIE MA WOLNOŚCI! Tak swoją drogą jeśli chce pani numer ................ Pozdrawiam.

Konsekwentnie cenzuruję Twoją wypowiedź.
Pozbawiam ją treści naruszających godność.
Możemy rozmawiać. Ale taplać się w błocie nie będę.

@Natasza

Okej, to wejdźmy poziom wyżej i nie taplajmy się w błocie. Jest już po 18:05, ale i tak: PRZEPRASZAM.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#5
OK.
Ocenzurowałam i nie radzę wklejać ponownie.
Epatowanie wyuzdaną seksualnością, opis hmm... oryginalnej kopulacji - to nie są dobre drogi dla młodego pisarza.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#6
Ok.
A może jednak? Może ja chce pisać w tym kierunku? Choć raz spróbować?
Poza tym nim się ocenzuruje powinno się pozwolić ocenić innym użytkownikom, prawda? A pani tego nie zrobiła. Niestety.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#7
Użytkownicy mają oceniać czy kopulacja grupy ćpunów - choćby nawet nieźle literacko ujęta - jest ok?
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#8
Tak. Maja do tego pełne prawo. A ja mam prawo się z nimi tym podzielić.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#9
I pomnożyć. Chociaż nie... oryginalnie używano w Twoim opowiadaniu prezerwatyw. Wyobraźnia ludzka doprawdy nie ma granic.

Moja rada. Lepiej czasami powiedzieć pół słowa, niż trzepnąć elaborat chorymi dosłownościami
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#10
Dziękuję bardzo. Sam na to wpadłem. Cieszę się, że się podobało.
Ale dalej chciałbym, aby mój tekst został od cenzurowany.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#11
Obawiam się, że nie mogę "odcenzurować".
Spróbuj zastosować autocenzurę i wklej poprawiony. POPRAWIONY
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#12
POPRAWIONY? A sprecyzować można? Co mam tam poprawić?
Autocenzura nie wchodzi w grę, wtedy z tekstu zostanie... nazwa i imiona...
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#13
Może ktoś zechce tytuł i imiona przeczytać.
Albo sensowny tekst o wynaturzeniach ludzi odurzonych środkami narkotycznymi.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#14
Nie zechce samych imion przeczytać.
A sam tekst, który usunęłaś jest sensowny. I ciekawy.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#15
Zrobiliście temu wykasowanemu tekstowi dobrą reklamę, bo kontrowersja, jak wiadomo przyciąga uwagę Tongue

Autorze, proszę o wysłanie mi tekstu na PW, gdyż ciekaw jestem, jak ci to wyszło i o co tyle krzyku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości