Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nimfomanka +18[MOCNY SEKS, ĆPANIE, BRUTALNOŚĆ]
#16
Ja też poproszę. Umieram z ciekawości, cóż to za bezeceństwa znowu Nataszę oburzyły.
Odpowiedz
#17
Kurczę blade no wiecie co,chciałem przeczytać Big Grin Btw fajne określenie "mocny seks" Smile
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#18
A co tam, jeśli można, ja też poproszę na priv, dobrze będzie poznać dwie strony konfliktu Wink
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#19
Powiem tak, mimo, widzę większości. Ja nie chcę, chociaż męska ma połowa myśli, przeczytaj. A wiecie dlaczego? Bo tak na dobrą sprawę każdy pisarz i fantasta jest w stanie stworzyć dzieło bardziej wulgarne i wyuzdane niż byłby w stanie je opisać. Słowa nigdy nie idą w parze z wyobraźnią, więc po co tyle szumu? Spokój i cisza intelektu, to wystarcza aby przeczytać ten tekst, a nie przesłany fragment na priva, dla prawdziwego FANTASTY. (podkreślenie tych liter ma swój cel).
https://horyzontrpg.com
System fabularny space-apo. Indi.
Odpowiedz
#20
Sorry - ale skasowana wersja była jedyną, jaka istnieje.
Tylko dzisiaj istniała. Taki los.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#21
Hmm no ja nie chciałbym się wtrącać,ale może autor chciał ją sobie zostawić i opublikować gdzieś indziej? To takie trochę nie fair jak dla mnie,w komunę się bawicie czy co Confused?
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#22
Bawimy się w komunę.
Niech żyje komuna!
(zresztą asc coś w tym duchu w tym seksie kombinował )
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#23
ZAMYKAM TEN WĄTEK. SPRAWA JEST DO WYJAŚNIENIA MIĘDZY AUTOREM, NATASZĄ I ADMINISTRACJĄ.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#24
PÓŁ GODZINY MOGŁEŚ POCZEKAĆ .
JUTRO JEST 2 KWIETNIA
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#25
Świetny dowcip, ubawiłem się po pachy.

Temat odblokowuję.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#26
Nie ma potrzeby odblokowywać Smile
Już po 1 kwietnia.

Jeżeli ktoś chciałby poczytać o mocnym seksie, musi niestety... sam sobie napisać.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#27
To wam się udało Big Grin
https://horyzontrpg.com
System fabularny space-apo. Indi.
Odpowiedz
#28
Czy to źle że nie zdając sobie sprawy z dnia pierwszego kwietnia martwiłem się o dalsze losy bohaterów tematu? Tak czy inaczej dobrze że to tylko kawał.

Co do samego żartu troszkę straszny.
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#29
Padłem xD
Daliśmy się wrobić jak dzieci, szacuneczek Wam za toBig Grin Ale czuję niedosyt, naprawdę byłem ciekawy, co to za obrzydliwości!
Odpowiedz
#30
No, jak emocje opadły, to też się ubrechałem w sumie. Jeez, tak mnie stresować!

Pytanie tylko czy mam Ci zdjąć warna Asc? Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości